Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért éli reneszánszát a...

Miért éli reneszánszát a határon túli magyarok lerománozása?

Figyelt kérdés
2016. aug. 10. 14:45
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
45%
jogilag azok
2016. aug. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
67%

A tetro és hozzá hasonló hülyékkel szemben én is azt látom, hogy bizonyos körökben előszeretettel uszítanak a határon túl élő magyarok ellen, nem egy esetben nagy mértékű gyűlölettel megnyilvánulva!


Én a magam részéről sokkal inkább tekintem nemzettársaimnak a határon túli magyarokat, mint ezeket a határon belül rekedt hulladékokat, akik ilyen nézeteket hangoztatnak! Ezek ugyanis nem csak a határon túli, de a határon belüli magyarokat is gyűlölik. Úgy élnek itt, mint kórokozók a szervezeten belül: Valamilyen szinten részét képezik, de folyamatosan ártani próbálnak.

2016. aug. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
17%

Ez a kérdező se tud magyarul? Ez most valami divat?


Magyar állampolgárságot jelenleg nagyjából bemondásra kapnak. Határon túli magyarok _IS_ (ami jó), meg echte románok is (ami nem).


Az, hogy ebbe megint magyargyűlöletet látnak az egybitesek, mondjuk nem lepődök meg.

2016. aug. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 tetro ***** válasza:
40%
15.04 soha sehol nem románoztam. Söt. Semmi bajom a románokkal se.
2016. aug. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
79%

Tetro, tök mindegy, itt már mindenki ismer. Reflexből el sem olvassa a válaszaidat szerintem a többség.


Amúgy meg szerintem azért románozzák le az erdélyi magyarokat, mert egyszerűen fingjuk sincs az állampolgárság és a nemzetiség közti különbségről :D

2016. aug. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Figyelem! Semmi célom nincs ezzel a videóval! Csupán csak a kommentek miatt mutatom nektek, hogy ki mennyire allergiás a románozásra.


Nekem a kedvenc műsorvezetőm Balázs, még akkor is ha más az ideológiánk. semmi rosszat nem akarok érzékeltetni ismét mondom a kommentek miatt kűldöm csak el a videtó.

https://www.youtube.com/watch?v=sO8N6sOIsSQ


Érdemes figyelni, hogy egyszerű szófordulat mit vált ki az emberekből.

2016. aug. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
96%

"Magyar állampolgárságot jelenleg nagyjából bemondásra kapnak."


Ez azért nem ilyen egyszerű. Több felvidéki ismerősöm van, és mindenféle papír kell hozzá, ami nélkül nem lehet igényelni. Ráadásul hatósági papír is a bíróságról, hogy büntetlen előéletű. Ami valahol érthető és jogos, csak inkább azzal van a baj, hogy a határon túli magyarokkal sokhelyen ilyen okok miatt kiszúrnak, másfelől meg azt hallani, hogy akármilyen adócsaló kínai idejön, annak meg odaadják simán, pedig csak annyi tud mondani, hogy ólcóó...

2016. aug. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
28%

#17


Majd ha jobban kell nekik a határontúli szavazat enyhítenek a követelményeken, hidd el. Még a kutyád is kap papírt, csak a 2/3-ban segítsetek.

2016. aug. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
0%
mert 90 előtt magyarok voltak,most meg pökhendi románok..
2016. aug. 12. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 noPublicFG válasza:
66%

Semmi reneszánsz. Egyszerűen az emberek buták, és mindent megesznek, amit a szomszéd, a tv, a kedvenc celeb, stb. állít éppen.

Te meg túl mimóza vagy, hogy ilyennek felülsz.

2016. aug. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!