Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek mi történne ha a...

Szerintetek mi történne ha a 21. századi történelem megismételné önmagát?

Figyelt kérdés

Mit gondoltok mi lenne a következménye ha egy hasonló beszéd kerülne nepvilágra csak épp Viktortól mint 10 éve az Öszödi beszéd? Csak példa:

Akkor ez volt : "elk*rtuk, nem kicsit nagyon..."

Most ez lenne vagy ilyesmi:"átk*rtunk mindenkit".

[link]

Persze lehet itt Vonára is gondolni, 19 és 2 alapon, az átk*róval. Lenne mondjuk Felcsúti beszéd, na meg hasonló a Jobbikkal. Szóval szerintetek olyasmi történne velük mint Gyurcsánnyal annak idején? Ugyanaz megtörténne ujra? És akkor szerintetek hova lenne tovább?

(A képet véletlenül találtam, nem lényeg hogy kurucinfo.)



2016. aug. 11. 21:55
 1/10 A kérdező kommentje:

19 és 20 alapon*

Bocsi

2016. aug. 11. 21:58
 2/10 anonim ***** válasza:
79%
mégis amúgy mit ígért orbán? mert én úgy emlékszem hogy semmiféle programot nem adtak ki
2016. aug. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
42%

Szerintem semmi, annál már sokkal magasabban van az ingerküszöbünk a kormány arcpirító pofátlanságai miatt. Ma eg ilyen beszéd max. a bloggereket háborítaná fel, a Fidesz-hívek bólogatnának, ahogy a szocik is kimagyarázták maguknak Gyurcsány beszédét.


Na meg a baloldalhoz nem igazán köthetőek erőszakos csoportok, szóval ha lenne is tüntetés, nem fajulna el odáig,mint a 2006-os eset.

2016. aug. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
72%
Nem lenne semmi.Viktort,konkrétan "pajzsra emelnék" a hívei,amiért megmondta a "tutit".
2016. aug. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
5%

"Na meg a baloldalhoz nem igazán köthetőek erőszakos csoportok"


[link]


nem is szervezetten hanem a maga módján "függetlenül"

2016. aug. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Majd jól megmagyarázzák, mint ahogy Lázár Janó "akinek nincs semmije" című előadásával is megtették.
2016. aug. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
3%

Lázár Janó esetében pont hogy az ellenzék magyarázta félre, és hamisította a felvételt.


Tudom, fáj, hogy Gyurcsányt esély sincs felmenteni öszöd alól :DD...

2016. aug. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

#7


Pontosan erről beszéltem.

Csúnya, gonosz ellenzék félremagyarázta. Szegény Janónk nem tehet semmiről, ő az érzékenység és az együttérzés valóságos mintaszobra és igazából a Gyúrcsán terjeszt róla mindenfélét. Az Illuminátik hamisították meg a hangfelvételt is, amin nem is ő beszél, csak a nano-zsidó technológiával megalkotott klónja.

2016. aug. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
:DDD haver... a bíróság mondta ki hogy hamis volt a felvétel...
2016. aug. 12. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

#9

Melyik? Amiben Orbán emberei ülnek?

2016. aug. 12. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!