Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a kormány újból megnyirbálj...

Ha a kormány újból megnyirbálja a vasárnapi vásárlást, akkor az fog heves tiltakozásokat kiváltani?

Figyelt kérdés
Állitólag egy terv szerint csak délig lehetnek majd nyitva a boltok vasárnap. Lesznek tiltakozások, ha bevezetik, vagy ezt is eltűrik?

2016. aug. 13. 23:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
96%
Nem tudom,de ki fog derülni,mert nagyjából biztos vagyok benne,hogy újra "bepróbálkoznak".Aztán legfeljebb,ha nagy lesz a felzúdulás,megint visszakoznak.
2016. aug. 13. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Jobb lenne, ha legalább 14.00 h-ig nyitva lehetnének a

boltok

2016. aug. 14. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
Szerintem lesznek tiltakozások, de senkit nem fog meghatni, és ezt is átütik.
2016. aug. 14. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
76%

Nem fogja legutóbb akkorát puffant. De semmi baj, utánna megint s*egget csinálnak a szájból, egyszerű

https://www.youtube.com/watch?v=2hGEMFeLFFs

2016. aug. 14. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
0%
Majd megunják és hazamennek.
2016. aug. 14. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
1%
sivalkodott az ellenzék, sivalkodtak a ballerkák, aztán kiderült, hogy a boltok amúgy se tartanak nyitva vasárnap törvény ide vagy oda :DD:,D folyik a könnyem
2016. aug. 14. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

hát igen senki se akar boltba menni vasárnap...csak azt nem értem,hogy miért van nyitva egész nyáron a siófoki Tesco.Hisz vasárnap úgyse megy senki a boltba,max a piacra.


+Kérdés:Mi ez a vasárnapos pihenőnap?Elhiszem,hogy 20akárhány éve ez így volt,de most már más idők járnak.Egy olyan világban élünk ahol nincs megállás.A heti 2 vagy 1 pihenőnap mindenkinek kijár szóval felesleges a vasárnapon rugózni...

2016. aug. 14. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
8%
Magyar ember nem megy vasárnap boltba.
2016. aug. 14. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Ahoz kepest hogy senki nem megy boltba vasarnap, en ahanyszor megyek mindig tele van a tesco.

Persze, szegyen de magyar vagyok. (es megis megyek boltba vasarnap)

2016. aug. 14. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
97%

De miért kellene megnyírbálni a vasárnapi nyitvatartást? hány embernek lenne ez jó?

Ez a túrósfejű banda miért akar mindig valami baromságot ráeröltetni az emberekre? mintha szándékosan megakarnák nehezíteni az életünket.

2016. aug. 14. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!