Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Horn Gyula jó miniszterelnöke...

Horn Gyula jó miniszterelnöke volt Magyarországnak?

Figyelt kérdés

Én személyszerint ugy gondolom hogy a legjobb volt eddig. De kíváncsi vagyok a ti véleményetekre is. (Hajlamos vagyok szentimentalitásra is, néha azt hiszem a jobb világ ami lehett volna vele halt...de részlet kérdés).

Szerintem most is jó lenne, és akkor is hiba volt a választáson leváltani. Szerintetek mit kezdene a jelenlegi probléma sokasággal? Javítana az országn?



2016. aug. 14. 11:28
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/88 A kérdező kommentje:

Jó, most kimondom:

Elfelejtettem odaírni hogy Jobbikosok inkább ne szóljanak bele, köszi!

Továbba sejtettem hogy valaki megjegyzi hogy "huu me az pufajkás..". De olyan ne jegyezze meg aki zsidözik, remélem érthető...

2016. aug. 14. 12:06
 2/88 A kérdező kommentje:

(A maga 150 centijével biztos sokat halálra rugdosott egyébként)

De a kérdés nem az volt hogy pufajkáse vagy sem, hanem hogy jó miniszterelnök volt vagy sem.

2016. aug. 14. 12:13
 3/88 anonim ***** válasza:
13%
Jo. "A maga 150 centijével biztos sokat halálra rugdosott egyébként" ezt meg honnan vetted? Kurucéktol?
2016. aug. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/88 szántóvető ***** válasza:
64%

"Jobbikosok inkább ne szóljanak bele, köszi!"-az a helyzet kérdező hogy nem te határozod meg hogy ki válaszolhat és ki nem tehát kérni kérhetsz ilyet csak felesleges.még egy idézet és be is fejezem az oktatást: "ne kérdezz ha nem tudod elviselni a választ."

szóval eddig csak káoszt és zűrzavazt ill államcsődöt hoztak a baloldali kormányok.egyetlen életképes koncepciójuk sem volt,nem tudták a rendszerváltás utáni Magyarországot bekapcsolni európa gazdasági vérkeringésébe.privatizáltak mindent,munkahelyteremtés helyett az egyéni vállalkozásra ösztönözték a lakosságot,nekem ezek jutnak eszembe hornról.de győzz meg és soroljad a pozitívumokat amelyeket elért ill amik miatt az eddigi legjobb volt.Szebb Jövőt!

2016. aug. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/88 anonim ***** válasza:
71%
Az a pufajkás hadnagy rugdalta ki a legtöbb magyar ember fogát. Hogy dögölt vóna meg.
2016. aug. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/88 anonim ***** válasza:
29%
Ráadásul zsidó is volt az a féreg.
2016. aug. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/88 anonim ***** válasza:
22%
Nem mondom hogy jó volt, de talán nem volt rosszabb, mint most a Viktor, vagy előtte a Ferkó.
2016. aug. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/88 anonim ***** válasza:
74%
Vén kommunista pufajkás törpe és aljas gazember. Tényleg érdekelne ha felsorolnád az érveket miért volt annyira jó?
2016. aug. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/88 anonim ***** válasza:
68%
Még jó, hogy a jobbikosok a kirekesztők. Egyébként teljesen alkalmatlan volt, ahogy az elmúlt 70 évben mindenki. Csak megszorítani tudott, elkótyavetyélte az állami vagyont, az ő kormánya alatt indult be igazán a gyarmatosítás.
2016. aug. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/88 anonim ***** válasza:
30%
Hát,pufajkás volt vagy sem,ha a miniszterelnökségét nézem,semmivel sem volt rosszabb,mint bárki más a rendszerváltás óta.
2016. aug. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!