Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak nekem rémlik úgy, hogy a...

Csak nekem rémlik úgy, hogy a baloldal kormányzása alatt az ellenzék nem tehette meg hogy a politikát bevigye az iskolába?

Figyelt kérdés

Jelenleg a baloldal közkedvelt állítása: a fidesz párthű diákokat akar kinevelni stb

Ezzel szemben a valóság: hétfőn utaztak volna osztály kirándulni a hugomék, pont hazalátogattam, csodálkoztam hogy semmi készülődés vagy ilyesmi, megklrdeztem húgom, miért nem pakol?

Erre a következő párbeszéd lett belőle:

-mert nem megyek - mondja dacosan

-miért valami rosszat tettél?

-dehogy, csak a hülye fidesz tönkre tette a kirándulást is! -közölte velem a 11 éves hugom :O

-de hogy érted hogy tönkre tette?

-a tanárnő azt mondta találkozón, hogy amíg a fidesz ilyen addig nem megyünk sehova hogy megmutassuk hogy ez nem jó!


Nekem fogalmam sincs a tanárnő pontosan hogyan tálalta ezt, de egy tény, nem egy 12-14-16 éves gyerektől tapasztalok feltétel nélküli fidesz gyűlöletet, még csak nem is politizálnak, de már gyűlölik a fideszt! :0 ez most komoly? Tényleg ez a baloldal színvonala? Mi lesz itt 10 év múlva? -.- nemrég végzős emberrel beszélgettem, ő szintén feltétel nélküli fidesz gyülölő volt, a 2006os eseményekről vitáztunk, az sem tántorította el, hogy én 22 éves voltam akkor szóval személyesen éltem át.. viszont a döbbenet mindennél nagyobb volt, állítása szerint puccs történt :o méghozzá a gonosz fidesz követte el a gyanútlan jól irányító jóságos mszp ellen :o

ennyit a propagandákról -.- mi lesz itt 10 év múlva? -.-


2016. aug. 15. 02:33
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
63%
Tudod milyen állapotban van az oktatás? Jó úgy? Na amíg úgy van ahogy addig szó ne érje őket ....
2016. aug. 15. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
0%
2006-ban összecsapás volt. Minimum ketten szoktak összecsapni...nem volt szép ahogy leverte a rendőrség, de a zavargóktól se kell behugyozni...
2016. aug. 15. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
34%
Azt azért megkérdezném a tanárnőtől hogy mi az hogy a Fidesz elrontotta a kirándulást? Törvénybe iktatták hogy tilos, vagy mi?
2016. aug. 15. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
92%
ha az osztálypénzt rötyipapírra kell elkölteni értelemszerű hogy nem futja kirándulásra bár kamu szagú a dolog mert augusztusban a tanárok szabadságon vannak és kizárt hogy bárhol is ilyenkor szerveznék az osztálykirándulást.
2016. aug. 15. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
11%
Ha jól megfigyeled a fogalmazásodat, abból egyértelműen kiderül, hogy nem egy politikai párt, hanem a tanárnő vitte be a politikát az iskolába. Következésképpen a tanárokat kell kizárni az iskolából, utána a diákokat, szóval az embereket. Akkor lesz rend.
2016. aug. 15. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
55%

"az osztálypénzt rötyipapírra kell elkölteni értelemszerű ho"


Mi az, hogy elköltik?

Jobb helyeken van tisztasági csomag, aztán mindenki a saját papírjával törli a seggét.

Sajnos ez a tanárnő nem csak orbánfóbiás, de még életképtelen is.

Sajnos manapság dolgozhatnak ilyenek is.

2016. aug. 15. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
69%
Augusztusban osztálykirándulás?
2016. aug. 15. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 Alain Delon ***** válasza:
43%
Ez aztán a furfangos észjárás, hogy az ellenzék miatt van. Mindenért az ellenzék a hibás a fiduci idején?
2016. aug. 15. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 Alain Delon ***** válasza:
Másrészt meg a szomszédos iskolának omladozik a vakolata, miközben egy közelben lévő templomot újítanak fel. Ez is az ellenzék hibája, mi?
2016. aug. 15. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
kamukérdés
2016. aug. 15. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!