Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarok mai meccsen után is...

Magyarok mai meccsen után is úgy gondoljátok, nem kellenek a stadionok?

Figyelt kérdés
Az tény és való, amióta költenek a focira,sokkal jobbak vagyunk. Persze,hiányzott a védelem főembere, Kádár is. Szerintem nem vagyunk annyira rosszak,akárki bármit mond.

2016. márc. 26. 20:30
1 2 3 4 5 6 7
 1/64 anonim ***** válasza:
98%
úgy
2016. márc. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/64 anonim ***** válasza:
91%

A világ legunalmasabb sportjáról beszélünk, persze, hgy fölösleges költeni rá.


Amúgy miért a stadiontól lenne jobb egy focicsapat? Hiszen a focihoz csak egy labda meg mező kell, a többi csak körítés.

2016. márc. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/64 Brandon41 ***** válasza:
100%
hát azok rohadtul nem kellenek,inkább kültség azokat a több százmilliókat az egészségügyre, oktatásra munkahelyek teremtésére,bérek emelésére stb ezekre kellene igazán költeni nem azokra ki beba**ott stadionokra
2016. márc. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/64 anonim válasza:
100%
Ha sportlétesítmény, akkor inkább uszodák, hogy a gyerekeknek - amikor az iskolai úszásoktatás van - ne kelljen tömegnyomorban megtenni az első karcsapásokat.
2016. márc. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/64 tetro ***** válasza:
98%
Úgy
2016. márc. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/64 anonim válasza:
95%
Nem stadionok kellenek. Egyetlen modern stadion elég lenne a válogatott meccsekhez, hiszen kontinenstornát úgysem fog a büdös életben rendezni az ország. Alapvetően az edzőket kéne képezni nyugati mintára, de ezt sokan nem fogják fel.
2016. márc. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/64 anonim ***** válasza:
100%
Hogy mennyire vagyunk jók,az majd az EB-n kiderül."Barátságos" meccseken,az elmúlt 30évben mindig jobbak voltunk,mint amikor tét is volt.Megvertük a spanyolokat,németeket,vagy éppen az akkori világbajnok olaszokat.Csak a tétmeccseken égtek meg a fiúk.Kijutottunk a most először 24csapatos EB-re,egy olyan csoportból,aminél könnyebbet nehezen foghattunk volna ki.Igaz,a norvégok ellen valóban jül játszott a csapat,de azért egy kicsit korai ez az ünneplés.Ami meg a stadionokat illeti:én eddig sem gondoltam,hogy nem kellenek stadionok.De stadionok eddig is voltak,viszont a stadionokra költött tíz-,vagy százmilliárdokra sokkal nagyobb szükség lenne más területeken.Egy teljes nb1-es forduló 6meccsére,jó ha kimegy 15000néző.Legfőképp ezért tartom pénzkidobásnak az egészet.Egyedül a "Puskás" esetében tartom indokoltnak a dolgot,mert a válogatott képes" megmozgatni" tízezres tömeget.
2016. márc. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/64 anonim ***** válasza:
100%
Bazzeg, a magyar állam annyit költ az élsportnak nevezett borzalomra (és ennek a java részét a stadionokra), mint a felsőoktatásra. Akkor sem érné meg, ha világbajnokok lennénk.
2016. márc. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/64 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem érdekel a foci, én másfajta sportok híve vagyok. Pl. én inkább örülnék a kis falumban egy funkcionális edzőteremnek.
2016. márc. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/64 Brandon41 ***** válasza:
100%
de ha mindem árom sportra akar költeni akkor legalább olyanra ami jól megy nekünk
2016. márc. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!