Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem elég a "Pancho-aréna", a...

Nem elég a "Pancho-aréna", a tervezett sportcsarnok (6milliárdért), a végén még az új Csontvár-múzeum is Felcsúton lesz?

Figyelt kérdés
Eredetileg ugyan trollkodásnak,viccnek indult a Felcsúton építendő stadion formájú Csontváry-múzeum,de a bíráló bizottság megvette a pályázatot,tekintettel a "helyszínválasztásra,a pályamű építészeti ötletességére és a műalkotások iránt tanúsított érzékenységére".Ez most komoly?Mert viccnek durva.

#Felcsút #CsontváryMúzeum
2016. aug. 15. 17:22
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem meg nem korrekt, hogy felcsútra akarod kihegyezni. Nem a falu kapta ezeket a támogatásokat, hanem az éppen aktuális cél.
2016. aug. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Szerintem nem én "hegyezem ki" a dolgot Felcsútra.Az legalábbis érdekes,hogy ezekhaz a célokhoz,ilyen sokszor Felcsút az ideális terep.
2016. aug. 15. 20:00
 13/25 anonim ***** válasza:
0%
mondjuk a stadionhoz? hát hol legyen? ott az akadémia nem két faluval odébb
2016. aug. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
17%

egyébként ha kicsit utanánéztél ez írtták róla


"A Miniszterelnökség a pályázati kiírásban nem vállalta, hogy akár az első helyezett, akár más megvásárolt pályamunkát, ötletet megvalósítja, és azt sem, hogy végül az ötletadókat bízza meg a kiviteli tervek elkészítésével, ha megépül valaha is az új múzeum, amely még nincs kőbe vésve."


tehát több, mint valószínű, hogy nem ez lesz

leginkább azért, mert a stadionos terv a "egyéb megvásárolt" kategóriában van

2016. aug. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
#14:Én azt nem is mondtam,hogy megvalósul,az már tényleg túl abszurd lenne és ezzel alighanem ők is tisztában vannak.Sőt,a cikkek szerint is "trollkodásnak" indult a dolog.Akkor viszont egy kis trollkodásra,viccelődésre kidobtak pármilliót a megvásárlásával.
2016. aug. 15. 20:30
 16/25 A kérdező kommentje:
#13:Persze,ott az akadémia,az ország állami pénzekből leginkább támogatott akadémiája.És ott egy 3000-es,jópár milliárdból épült stadion,ami nézőt legfeljebb akkor lát,amikor rendeznek ott egy-egy ifi "tornát".Nekem nincs azzal semmi bajom,ha valaki a szülőfalujára pénzt áldoz a magánvagyonából.De ha miniszterelnökként teszi,állami pénzekből,akkor már zavar,ha túlzásba viszi.Én úgy érzem,hogy túlzásba viszi,te meg nem.Ennyi,végülis nem kell egyetértenünk.
2016. aug. 15. 20:39
 17/25 anonim ***** válasza:
0%
a felcsúti stadion mondjuk TAOból épült, és te is jóváírhatod az SZJA-dat ha a közpénz jellegéről akarsz vitatkozni
2016. aug. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
#17:Persze,de vajon miért jut ennyi Tao-s pénz pon Felcsútra?Igazából,ezt tartom érdekesnek.
2016. aug. 15. 21:32
 19/25 anonim ***** válasza:
mert azok a cégek akik felajánlották a társasági adójukat azok őket nevezték meg kedvezményezettnek
2016. aug. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
#19:Na,igen,pontosan erre gondoltam.És ennek szerintem semmi köze a sporthoz,nem arról van szó,hogy mindenkinek a felcsúti akadémia jut az eszébe.Most akár azt is mondhatod,hogy rosszindulatú vagyok,bár szerintem csak reálisan gondolkodom amikor azt mondom:nyilván remélnek valamit cserébe.Tudják,hogy mit "várnak" tőlük.
2016. aug. 15. 21:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!