Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem elég a "Pancho-aréna", a...

Nem elég a "Pancho-aréna", a tervezett sportcsarnok (6milliárdért), a végén még az új Csontvár-múzeum is Felcsúton lesz?

Figyelt kérdés
Eredetileg ugyan trollkodásnak,viccnek indult a Felcsúton építendő stadion formájú Csontváry-múzeum,de a bíráló bizottság megvette a pályázatot,tekintettel a "helyszínválasztásra,a pályamű építészeti ötletességére és a műalkotások iránt tanúsított érzékenységére".Ez most komoly?Mert viccnek durva.

#Felcsút #CsontváryMúzeum
2016. aug. 15. 17:22
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Mit vársz? A fidesz kellett a magyarnak...
2016. aug. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
0%

ja hogy 444 meg rtl? hiszen ezeknél mindig az objektivitás a fő


lefogadom a fele sem igaz, ahogy elmondták

2016. aug. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
#2:Nem,a "Hazai pálya" című jobbikos kiadványban olvastam,ezért voltak is kétségeim.De mivel több internetes hírportálon (nem 444.hu) is olvastam róla,kétlem,hogy alaptalan hír lenne.
2016. aug. 15. 17:36
 4/25 anonim ***** válasza:
0%
nehéz eltekinteni a kérdésben megfigyelhető rosszindulattól
2016. aug. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
#4:Hát akkor ne tekints el tőle.Bár szerintem ez nem rosszindulat,csak "állampolgári csodálkozás" azon,hogy egy 1800fős településen futballstadion,sportcsarnok,stb. épül jópár milliárdért,most meg még ez is.Jó-jó innen való az ország miniszterelnöke,ezért "járt" a kisvasút is,sőt ha háborognak miatta,meg kell hosszabbítani,mint megtudtuk. Csak én ezt az egészet,valahogy nem tartom normális dolognak.
2016. aug. 15. 18:53
 6/25 anonim ***** válasza:
0%

nem az 1800 fős falunak, hanem az ország egyik legjobb akadémiájának építettek stadiont


na látod ez a rosszindulat

2016. aug. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
#6:Szerintem még ez sem rosszindulat.Rosszindulatúak a kispesti szurkolók lehettek,akik örültek a Felcsút kiesésének,mert úgy gondolták,hogy Puskás név Kispestet illetné,nem Felcsútot(szerintem igazuk van egyébként). Egyébként önmagában a stadion,a tervezett sportcsarnok,a kisvasút,talán nem is lenne "feltűnő",csak így "csomagban" erős,megfejelve ezzel a múzeumos abszurddal.Illetve hát,nálunk talán már ez sem abszurd.
2016. aug. 15. 19:23
 8/25 A kérdező kommentje:
#6:Az meg talán igaz,hogy a felcsúti akadémia az ország egyik legjobbja,de valamit muszáj is produkálniuk,ha már a Taos pénzek egyik(sőt,több cikk szerint a legnagyobb) haszonélvezői.Meg mondták ugyan,hogy a stadion magántőkéből épült,de hogy őszinte legyek,ezen csak mosolyogni tudtam
2016. aug. 15. 19:27
 9/25 anonim ***** válasza:
0%

nem kell úgybeszélni róla, mintha egy szabolcsi unalmas falucska lenne a maga 16%os munkanélküliségével és 10%os foglalkoztatottságával, aztán jött az orbáni önkény és felhúzott egy stadiont mert az majd mindent megold...


vagy szerinted ez így korrekt?

2016. aug. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Szerintem úgy korrekt,hogy Felcsút méretéhez,jelentőségéhez képest,hatalmas állami pénzeket kapott,más településekhez képest.
2016. aug. 15. 19:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!