Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hivatali vezető vagy. Az...

Hivatali vezető vagy. Az ellenőrzőtt cég ügyvezetője kezedbe nyom egy köteg tízezrest, hogy hagyd békén. Elfogadod?

Figyelt kérdés
Őszinte válaszokra vagyok kíváncsi
2010. ápr. 19. 17:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
én nem fogadnám el. és a köztisztviselő vezető haverom se fogadná el.
2010. ápr. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Az attól függ.
2010. ápr. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem lehetne az ilyen pozíciót betöltő korrupt embereket rendőri ál-kenegetéssel lebuktatni? Használják ezt a módszert?
2010. ápr. 19. 17:38
 4/14 anonim ***** válasza:
Érdemes a rendőrséggel konzultálnod ez ügyben, én mindenképpen támogatom. Ők tudni fogják mi a teendő.
2010. ápr. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Félreértés ne essék, nem vagyok ilyen helyzetben hála istennek. De ha ott lennék, én nem fogadnám el, mivel a becsületemet nem lehet pénzben mérni. Éhen nem halok semmiképpen, ha nem fogadom el.
2010. ápr. 19. 17:45
 6/14 anonim ***** válasza:
A rendőrök ugyanolyan korruptak. Esély nincs rá, még a végén téged fognak megszivatni.
2010. ápr. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nem félnék a lebukástól

magasabb összeg esetén igen

2010. ápr. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Elfogadom, de nem hagyom békén!


Hisz tudom hogy van ott még, és huszas is!

2010. ápr. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem fogadom el, hiszen ilyen hozzáállással az ország soha nem fog tudni megszabadulni a korrupt férgektől.
2010. ápr. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én első körben azt mondanám, hogy nem fogadom el. Viszont ott a probléma, hogy megpróbáltak megvesztegetni, amivel én már sejthetem, hogy valami nem okésan működik és emiatt azt mondják, hogy keressek más állást. Elviekben egyszerű a döntés, gyakorlatban nem biztos.
2010. ápr. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!