Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek van annál lejjebb,...

Szerintetek van annál lejjebb, hogy Bayer Zsoltot kitünteti a kormány?

Figyelt kérdés
Egy primitív feszültségszítóról van szó. Ezek után mit ér az Ezüst Érdemkereszt?!
2016. aug. 20. 15:32
1 2 3 4 5
 11/46 A kérdező kommentje:

#10

Attól még sokszor leírod a liberális szót, nem mondasz vele semmit. Miért lenne az hazagyűlölő, aki egy pártot bírál?!

És végül... Úgy montad, hogy pacifista, mintha ezzel sértenél valakit...

2016. aug. 20. 16:09
 12/46 anonim ***** válasza:
4%

"Az a baj a 36-ossal, hogy mindig mást mond, mindenért a "libbantakat" okolja és hűen kitart Bayer "Málészájú" Zsolt és Orbán "Zsebdiktátor" Viktor mellett!

"



hahahaha :D nem álltam ki mellette, csak annyit mondtam, hogy azzal amivel vádolják most kivételesen rohadtul jogos


és elhintettem nem mellesleg, hogy nektek a jajveszékelés meg a sivalkodás gradiense a politikai jobb vagy baloldalisággal, és nem a disznóság nagyságával arányos

lásd kertészimre...

2016. aug. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
6%
idézőjelbe kellett volna tennem a "vádolják" szót... így most megint nekem fog jönni az MSZP helyesírás tagozata, hogy nem akarják érteni amit leírtam
2016. aug. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
95%
Bayer Zsolt Egy primitív ember. Magyarország szégyene.
2016. aug. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
66%

@#2

"...hogyha valaki azt írja le, hogy a magyar genetikusan alávaló..."

Erre te vagy a bizonyíték.

2016. aug. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
10%
na látod libsi, nem áll tőled messze a magyargyűlölet, mi a fenéért húzod fel magad bayer sokkal puhább megjegyzésén?
2016. aug. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
12%

ma 16:22 36%

Tudod jól, hogy nem érdemes a liberókkal vitatkozni! ;)

2016. aug. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
88%

Jaj ezt annyira imádom:D

Ha valaki nem a ti cinkosotok,nem a magad fajta seggnyaló az csak libsi lehet.:D

2016. aug. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 A kérdező kommentje:

Nem tudtok kiszakadni ebből a "libsi-táposmagyar" ellentétből? Ez egy kreált konfliktus, hogy egyik magyart a másik magyar ellen fordítsa. Teljesen fölösleges ezen görcsölnötök és mindenhova leírni ugyanazt.

Térjünk vissza az eredeti kérdésre, ha kérhetném.

2016. aug. 20. 16:31
 20/46 anonim ***** válasza:
9%

te is politikai alapon mondod azt, hogy nincs lejjebb, és az első válaszoló még azt is próbálja erőltetni, hogy azért kapta meg a díjat, mert 1. a cigányellenes megnyilvánulás miatt (ami nem cigányellenes, hanem tényjellegű) 2. mert fidesz közeli


a valóság meg, hogy írói meg publicisztikai tevékenysége miatt kapta


És ha egyesek szerint belefér hogy kertész imre holokamuzókon felgőzölt írásai, akkor bayer megnyilvánulása miért különb?


pont hogy a ballerek szerint azért nem kéne kapnia mert fidesz közeli, nem objektíven szakmai szempontokból (aminek nem része "sajnos" a politika)

2016. aug. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!