Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek édesanyám agyát...

Szerintetek édesanyám agyát elszívta a kormány (FIDESZ) -média?

Figyelt kérdés
Visszasírom azt a korszakot, amikor még brazil tévésorozatokat nézett. Állandóan az Echo-TV van neki benyomva, most meg hugom leérettségizett, hazahozta ezt az alaptörvénykönyvet (az amelyik a 10milliós groteszk festményekkel van telenyomva) és most kirakta a polcra a gyerekei képe mellé, arra hivatkozva, hogy ez minden magyarnak ott kéne hogy legyen. Más témákat illetően is ilyen feltűnően kormány-párti (bár politika szerencsére ritkán jön elő a családban). Szerintetek kigyógyulhat még ebből az állapotból? Az megoldás, ha kiköttetjük a kábeltévét, vagy előfordulhat hogy előfizet a Magyar Nemzetre, esetleg az interneten kezd el Bayer Zsoltot olvasni?

2012. jún. 21. 21:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
54%
Az édesanyád túl sok Szaniszló féle tudományt nézet...(Nekem meg van a saját véleményem a Jobb- illetve Bal- oldalról, de az nem ide tartozik)
2012. jún. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
84%

Világosítsd fel, hogy túlságosan is elfogult ebben a témában.

Az oké, hogy tiszteli a magyarságot, de politikát és fanatizmust ne keverjen bele.

2012. jún. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
50%
Pedig a Fidesz nem is magyar...
2012. jún. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
73%
Az ECHO TV nem fideszes, hanem szélsőjobbos.
2012. jún. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Pro Patria ***** válasza:
80%
Számomra is a leginkább értékrendemet képviselő párt a Fidesz, de ez, amit anyukád csinál, túlzás. Nem a pártnak kell elkötelezettnek lenni, hanem az országnak. A pártok csak eszközök, amik a nemzet életének jobbá tételét szolgálják. Addig kell egy párt mellett kiállni, amíg azt teszi, ami az ország érdekeit képviseli, és csak addig. A párt önmagában nem cél, csak egy út. Isteni imádattal nem szabad hajbókolni egyik előtt sem, csak az ország, az otthon az, ami feltétlen elkötelezettséget érdemel.
2012. jún. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
64%
Anyukád is úgy van vele mint sokan még, hogy majd csak látszani kell az eredménynek! Ez nem lehet, hogy ennyi az összes amit tenni tudnak! Majd biztosan most jön a csattanó és minden szép lesz. A fanatikusok olyanok mint a gépezők a pénznyerő automatánál. Függővé válnak. Elvonóra kéne küldeni anyukádat is.:)))
2012. jún. 22. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
64%

A hierarchia minden alkalmazottja addig emelkedik a ranglétrán, amíg olyan munkakörbe kerül, amelyre alkalmatlan.


Ez igaz a politikusokra is. A FIDESZ ellenzéki pártnak való, kormányzásra alkalmatlan. Lehet, hogy még ebben is tévedek mert ellenzéknek sem volt nagyon jó.

2012. jún. 22. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
38%
"Feltűnően kormánypárti"??? ésakkor mivan? nem kell mindenkit meggyógyítani aki másképp gondolkodik mint te! eszem megáll!
2012. jún. 22. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
16%

"A hierarchia minden alkalmazottja addig emelkedik a ranglétrán, amíg olyan munkakörbe kerül, amelyre alkalmatlan. "


Te magadtól vagy ilyen hülye, vagy gyakoroltad?

2012. jún. 22. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
59%

Ugyan már, felnőtt ember, nem hiszem, hogy be kéne avatkozni azzal, hogy kiköttetitek a TV-t vagy ilyesmi. :D

Nekem is ilyenek a nagyszüleim, de szerintem alapvetően nincs baj azzal ha valaki kormánypárti (általánosságban), hiszen lehet támogatni a kormányt, jó, nem a jelen helyzetben, de alapvetően lehet (ilyen esetben az ember nem a kormánypártot támogatja, hanem azokat az értékeket, amelyeket az képvisel). Ezt egyszerűen el kell fogadni, nem tudod megváltoztatni a véleményét, mert ezt AKARJA hinni. Ez olyan kicsit, mint egy tabu, pl. egy történelmi esemény, amihez akkora érzelmi töltetet adnak, hogy még csak meg se lehet kérdőjelezni, hogy pontosan úgy történt-e ahogy leírják. A Szent Fidesz lépéseit sem szabad csak úgy kritizálni, hogy miért az már nem igazán tudni. Emellett a másik oldal pedig szánalmasan fröcsög bármit is tegyenek. Mer' jön a Zorbán é sellopja a nyugdíjjakat meg minden.


Amúgy engem csak az idegesít, hogy a fideszesek tényleg meg vannak vezetve. Persze, vannak pl. jobbikos pártkatonák is, de ők legalább koherensen fanatikusak, a Fidesz viszont nem az aminek egyesek látják (de szerintem annyira nem is próbál annak látszani!). Egyáltalán nem nemzeti, jobboldali etc. pártról beszélünk, ez egy elsietett előítélet, persze van benne egy kis medializálás, ezért tarja fenn a Fidesz például az Echo TV-t. Van pár jobboldali elem a politikájukban, de én nem értem miért fogja meg ennyire az embereket.

2012. jún. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!