Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szólnátok egy ilyen párthoz?

Mit szólnátok egy ilyen párthoz?

Figyelt kérdés

-A párt az informatikai fejlesztéseket, a decentralizációt helyezné előtérbe, fontos példaképe lenne Észtország.


-Elérhetővé tenne minden állami szolgáltatást az adóbevallástól kezdve a szavazásig online


-Javítaná és támogatná az informatikai, matematikai és fizikai oktatást


-Igyekezne minél jobban kivonni a nyomtatott iratokat, a papírt a közéletből az e-ügyintézés javára


-A tömegközlekedés helyett az Übert, a telekocsikat támogatná, illetve az elektromos autókat


-Támogatna olyan kialakuló technógiák fejlesztését, mint a kvantumszámítógép és a csillagközi chip-méretű szondák


-Legalizálná a melegházasságot és a füvet


-Mind a hímsovinizmust, mind a feminizmust elítélné, az ember androgün jellegeit és az intelligenciát hangsúlyozná ki, azt hogy a biológiai nem az nem számít


-Támogatná a transzhumanizmust, hogy a jövőben az embereknek lehessen robotteste és feltölthessék a tudatukat számítógépbe


Mit szóltok ehhez a párthoz, irányvonalhoz?



2016. aug. 21. 01:15
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
Vannak benne szerintem teljesen fölösleges dolgok. Az utolsó gondolatjel például szerintem a jövőben is megvalósíthatatlan lesz, ahogy a szondák is. Az Uber egy adócsaló szerzemény, így azt se támogatom. A feminizmus elítélését majd akkor fogom támogatni, ha nem lesz nemi diszkrimináció. Hozzátennék néhány kívánságot, ami ha bekerül a programodban szavaznék is rá. Poligámia engedélyezése, munkások és parasztok nagyobb arányú támogatása, felső jövedelemhatár bevezetése.
2016. aug. 21. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
18%
Csődbe menne az ország, mert a befüvezett emberek nem találnák az enter billentyűt, amikor ügyet akarnak intézni.
2016. aug. 21. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
24%
Nem támogatnám, és szerencsére egy pártnak vannak ennél sokkal fontosabb dolgai.
2016. aug. 21. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
53%
Amennyit leírtál az tetszik. De milyen adórendszer lenne? Mi a véleményed mondjuk a börtönök privatizációjáról? Egy dolgot kitaláltál ami tök jó, de ez így kevés.
2016. aug. 21. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
72%
Nem örülnék neki.
2016. aug. 21. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 szántóvető ***** válasza:
63%

melegházasságot és a füvet??te egy drogos buzzancs vagy,nyilván a párt tagjai is azok.máskülönben milyen társadalomépítő indokokat lehet találni ilyen abnormális elképzelésekhez?

ettől függetlenül még mindig a gazdaság a húzóágazat de egyetlen gazdaságélénkítő lépést sem olvastam."javítaná az oktatás színvonalát"-hogy képzettebben húzzanak a fiatalok külföldre..

neked fogalmad nincs a körülötted lévő világról és annak promlémáiról.

2016. aug. 21. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 PresidentEvil ***** válasza:

Az online állami szolgáltatásokkal egyetértek. Azzal is, amit az oktatásról írtál, bár szerintem a humán tantárgyakkal is foglalkozni kellene, valamint olyan jellegű tudást átadni a gyerekeknek, amit később használni is tudnak: társadalomismeret, állami szervezetek, törvények alapszintű ismerete, logika. Az e-ügyintézés is jó dolog, bár egy jó darabig még a hagyományos verziónak is meg kell maradnia az idősebbek miatt.


A tömegközlekedést viszont fontosnak tartom, csak gondolj bele, hogy csúcsidőben a 7-es busz elvisz ~80 embert 4-5 autónyi helyet elfoglalva, ezt hány Überes vagy telekocsis autóval lehetne megoldani? Az elektromos autókat viszont tényleg nyomatni kellene.


A kvantumszámítógép meg a csillagközi szondák fontosak, persze, de azért lássuk be, jelenleg nagyságrendekkel több problémát kellene megoldanunk ahhoz, hogy ezek kerüljenek sorra.


A melegházassággal nincs baj, legalizáljuk, a fűben már nem vagyok biztos. Orvosi célra talán megengedhetnénk, de erről szakemberek döntsenek.


"-Mind a hímsovinizmust, mind a feminizmust elítélné, az ember androgün jellegeit és az intelligenciát hangsúlyozná ki, azt hogy a biológiai nem az nem számít"


"-Támogatná a transzhumanizmust, hogy a jövőben az embereknek lehessen robotteste és feltölthessék a tudatukat számítógépbe"


Ez annyira sci-fi, hogy jelenleg nem érdemes foglalkozni vele.


Ezek alapján nem tudom eldönteni, mit szólnék egy ilyen párthoz. Milyen politikai, gazdasági programja van? Mert szép dolog az, hogy legyen robottestem, de én annak örülnék, ha a jelenlegi fizikai testemmel ki tudnék húzni békében, emberi színvonalon még pár évtizedet.

2016. aug. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

PresidentEvil -el teljes mértékben egyetértek.


Ezen kívül had reagáljak erre a gyöngyszemre:

" javítaná az oktatás színvonalát-hogy képzettebben húzzanak a fiatalok külföldre.. "

- Az ilyen gondolkodás miatt nem tartunk sehol. Aki külföldre menekül, elsősorban az ilyen beszűkült tahók elől fut mint amilyen te vagy! A pénz egy dolog. De hogy lehet nem belátni, hogy a minőségi oktatás az egyetlen olyan dolog, ami jobb irányba terelhet egy országot! Ha tudatlan őstulok lesz a következő generáció, mire lehet számítani? Már most egyszerre van munkanélküliség, és munkaerő hiány, mert a képzetlen alkoholista csőcseléket nem lehet alkalmazni semmire!

2016. aug. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Semmit. Pártprogramok összeállítása szakértőkre tartozik. Időnként még nekik is meghaladja a lehetőségeiket normális végrehajtható programok megalkotása.

Mindenki lássa el a maga szerepkörének megfelelő feladatokat. Ez az egyszerű módja a haladásnak.

2016. aug. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!