Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Schöpflin György EP-képviselő...

Schöpflin György EP-képviselő szerint, malacfejeket kellene kitenni a határon a kerítésre, mert az majd távoltartja a migránsokat. Hogy tetszik ez az ötlet?

Figyelt kérdés

#migránsok #SchöpflinGyörgy
2016. aug. 23. 13:49
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Elmeroggyant ostobaság. Megenniük nem szabad a disznóhúst, nem rettegnek tőle mint valami mumustól.
2016. aug. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Koplárovics Béci ***** válasza:
Én a dupla kerítést, közte tartott disznókat javaslom. Illetve javasoltam már tavaly is, ha valakinek van kedve, az visszakeresheti.
2016. aug. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szélsőséges esetben a muszlimok meg is ehetik a disznóhúst, a menekülés pedig eléggé annak számít.


Meg az emberek többsége alapvetően nem egy babonás jajveszékelő csőcselék, nem FÉLNEK a tilalmas dolgoktól, csupán kerülik őket. Ezen ötlet megvalósítása esetén a vallásosabbak is csak annyit tennének, hogy miután érintkeztek a disznóval, megmosakodnának, amint lehetőség nyílik rá.


De a jobboldal szerint ezek nem vallásos emberek, hiszen nőket erőszakolnak, bűnöznek, önyilkosmerénylősködnek, amiket az iszlám mind tilt. Ebben az esetben pedig a disznó miért állítaná meg őket?

2016. aug. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 PresidentEvil ***** válasza:
Azok, akik tényleg polgárháborús övezetből jöttek és láttak már feltrancsírozott hullát, kettévágott gyereket meg lebombázott házat, vajon megijednek majd egy malactól? Akik meg csak a jobb élet reményében jönnek, többszáz kilométeres út után már azok sem fordulnak vissza egy röfi látványától. A mélysötét politikusoknak fel kéne fogni, hogy ezek nem vámpírok, hogy csak kiteszem a fokhagymát meg a szenteltvizet és elpusztulnak tőle.
2016. aug. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
38%

" hiszen nőket erőszakolnak, bűnöznek, önyilkosmerénylősködnek, amiket az iszlám mind tilt"


Kivéve, ha az áldozatok hitetlenek, hiszen azok nem számítanak embernek.

2016. aug. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászólásokat.Én is így gondoltam a dolgot,csak egy kicsit elbizonytalanodtam,hogy talán alábecsülöm a muszlimok ellenérzéseit a disznó iránt.
2016. aug. 23. 20:52
 7/7 anonim ***** válasza:
Gondolom ironizált.
2016. aug. 23. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!