Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akinek nem tetszik a Fidesz,...

Akinek nem tetszik a Fidesz, az miért nem megy külföldre?

Figyelt kérdés

Nekem sem tetszenek és megyek. Számomra logikus ez a lépés.

Ha ezt tenné mindenki, akkor egy idő után csak lesnének, hogy mi ez az egész és miért nem zakatol az ország.


2016. júl. 29. 15:48
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Ha valami egyáltalán nem megy, azt nem kell erőltetni.
2016. júl. 29. 15:50
 2/15 anonim ***** válasza:
35%

Én már külföldön dolgozom rég. Ám ez nem azért van mert így Fidesz, meg úgy Orbán. Gyurcsány még ennél is rosszabb volt.


Nyugaton magasabbak a bérek olyan kb. amióta az eszemet tudom, egyáltalán volt olyan, hogy itt volt magasabb az életszínvonal?


Ezért mennek ki az emberek, nem azért mert milyen patásördög az Orbán.


Ha majd '18 - ban a DK nyer (humor kategória) és nem fognak nőni hamar a bérek (nem fognak) akkor ugyanúgy húznak majd el az emberek.

2016. júl. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
74%
Dehogy lesnének, az emberhiányt feltöltenék bevándorlókkal.
2016. júl. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
10%
mert ott ki a fenét érdekelne a 0-24 diktátorbánozás? (és főleg ki fizetne érte:))
2016. júl. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
73%
Én is külföldön élek, de már GYF idejében jöttem el. Szóval nem kell azon aggódni hogy jön 1x csak 1 párt és onnantól megáll ez a folyamat és mindenki aranyat fog hugyozni és nyugati bért keresni. Ilyen nem lesz.
2016. júl. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Ja értem, szóval ha nem Orbán tehet róla, hogy a hatalmával pikk-pakk rendet tehetne, de nem tesz, hanem a magyarok már eredendően ilyenek és itt soha nem is lesz már jobb, akkor már egyből minden rendben van.
2016. júl. 29. 16:03
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Hogy tudna már már mindenki külföldre menni? Van aki nem tudja máshol elképzelni az életét, vagy nincs pénze, idős, beteg, itt élnek pl. idős szülei és még lehetne sorolni. Nem hiszem, hogy az lenne a jó megoldás, ha mindenki menekülne.
2016. júl. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

#7


Az idős szüleit tudja támogatni a külföldi keresetével.

2016. júl. 29. 16:10
 9/15 anonim ***** válasza:
77%

Már miért kellene itt hagynom az országot, amit szeretek? A Fidesz mióta sajátította ki az országot, mióta azonos Magyarország a Fidesszel?

Magyarország volt a Fidesz előtt, és lesz utána is.

2016. júl. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

A Fidesz csak egy párt, ami jön és megy, én viszont már akkor is éltem, amikor még nem is létezett, és akkor is élni fogok (remélhetőleg), amikor már eltűntek a süllyesztőben. Emiatt elköltözni felesleges, viszont lehet másra szavazni.


Amíg normális körülmények között tudok élni vagy nincs más nyomós okom, addig nem szeretném vállalni a költözés nehézségeit.

2016. júl. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!