Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A liberálisok miért hivatkozna...

A liberálisok miért hivatkoznak a pápára, amikor nemrég még gyalázták és le akarták járatni?

Figyelt kérdés

Azelőtt a 444/index/168óra/és társaik folyton kereszténységet gyalázó cikkeket jelentettek meg. Radikálisan abortusz, melegházasság és néha még eutanázia pártiak voltak. Nem volt egy olyan cikkük sem amiben a kereszténységet pozitív színben tüntették fel.

"A hit a fejlődés és modern világ ellensége" - ilyenek írtak folyton.

Meg a folyton egybemosták a pedofíliát a katolicizmussal.


Most miért lettek egyből ennyire pápa tisztelőek?

Mi az oka, hogy az összes liberális médium akik régen a pápára mint a fejlődés gyilkosára tekintettek egyből megtértek és a pápa legnagyobb tisztelői lettek?



2016. aug. 24. 18:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Hol a forrás, ami alátámasztja, hogy "A hit a fejlődés és modern világ ellensége"???

Keresztény vagyok és nem vagyok semmi ellensége, sem a modern világnak, sem a fejlődésnek!

2016. aug. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
mert tetszik nekik a PC kirakatpápa
2016. aug. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%
"kereszténységet gyalázó cikkeket jelentettek meg. Radikálisan abortusz, melegházasság és néha még eutanázia pártiak voltak" No de mivel gyalázták?????
2016. aug. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
56%

"mert tetszik nekik a PC kirakatpápa"


Nagy kezdőbetű és mondatvégi írásjel hol van?

Üllj le, fiam, 1-es!!!

2016. aug. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 partizana ***** válasza:
Keresztény vagyok és a liberális média is elég távol áll tőlem, de ilyennel még én sem találkoztam. És amúgy sem kell minden baloldalit egyoldalúan le liberálisozni, főleg, hogy az eszmével magával alapjáraton nincs semmi baj sem.
2016. aug. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#1


Ezt nem egyén szinten kell értelmezni.


A dolog lényege nagyjából annyi, hogyha nem lennének vallások, akkor:


1) Megszűnnének a vallási ellentétek.

Értsd, ha a sok arab nem hinne a halál utáni csodálatos, szüzekkel eltöltött életben, akkor nem jönnének ide keresztényeket gyilkolászni. Meg úgy általában nem robbantgatnának.


2) Nem állnának fölösleges akadályok a tudomány útjában.


Vannak nyíltabb, felvilágosult felfogású keresztények, ahogy hívő tudósok is. Nem is velük van baj, hanem a berögözött keresztényekkel, akik szerint egy szakállas fószer teremtette ezt az egész trágyadombot. Szembemennek az orvostudománnyal, az evolúcióval, a fizikával.


Ez igazából a régmúltban volt probléma, ahol istentagadásért, valamint istenkáromlás címszó alatt kivégeztek mindenkit.

2016. aug. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Istenkáromlásér akkor az járt.Azok az emberek mind azt kapták, amit megérdemeltek
2016. aug. 25. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Időközben a bankok kiegyeztek a Vatikánnal. Valószínűleg hosszú időre megoldották a miniállam anyagi problémáit.


Benedek pápa is valszeg ezért távozott. Ez neki már nem fért bele.

2016. aug. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!