Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Érzitek a kontrasztot a Bayer...

Érzitek a kontrasztot a Bayer ellenesek, és a Bayer mellett kiállók megnyilvánulásainál?

Figyelt kérdés

Itt lehet olvasni azoknak a nyilatkozatát, akik gratuláltak neki :

[link]


Ezzel szemben a baloldalon hibás idézésre alapozott vádaskodás, levegőbebeszélés, vicceskedés, nárcizmus.


2016. aug. 24. 18:27
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Én inkább azon töröm a fejem, hogy most éppen miről akarják elterelni a figyelmünket a lényegtelen dolgon való f***szkodással.
2016. aug. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%

Az az igazság hogy ezeket az állami kitüntetéseket az esetek nagy részében politikai alapon adják.


Így nem meglepő ha a fidesz a főideológusának is adott.

Bár nehéz lenne indokolni mivel érdemelte ki.

Ebben a kitüntetés visszadósdiban csak az az érdekes, hogy sok olyan ember adja most vissza tiltakozásúl akik szintén nem tettek olyat ezért az országért amivel kiérdemelték volna anno a kitüntetést.

Az ilyen kitüntetéseknek semmi megbecsülése nincs éppen ezért ez egy majomparádé, mind két oldal részéről.

Az ilyen incidenseket azzal lehetne kikerülni ha tényleg csak olyan embereknek adnának állami kitüntetést akik megérdemlik és csak évente néhánynak, most is azt hiszem 400! an kaptak ilyen lovagkeresztet.

Régen az átkosban legalább "munkás" nak látszó párttagok is kaptak kitüntetéseket.

Viktor miért nem ad lovagkeresztet egy 30 éve nővérként dolgozó 3 gyermekét egyedül becsülettel felnevelő ápolónőnek? Ő biztos többet tett ezért az országért és a társadalomért mint ez a sok ... ember akiket kitüntetnek általában.

2016. aug. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
Kettes, nálad a pont! Meg sem lehetne számlálni, mennyi névtelen "hősünk" van, akik évtizedek becsületes munkájával -mindegy ki volt éppen kormányon- kitartóan és odaadással végezték munkájukat, nem csak egy szűkebb kör, hanem az egész közösség javára. Szimpatikusabb lenne sokkal, és talán az erkölcsi értéke is nagyobb lenne, ha ilyen embereket kutatnának fel minden évben, és az illető, életében egyszer legalább megbecsültnek érezhetné magát.
2016. aug. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%
Én úgy vagyok vele,hogy még ha úgy is érezném néha,hogy igaza van abban amit ír,egyszerűen olyan a stílusa,mint egy részeg tahónak.Szóval,nem csodálom a felháborodást,amit a kitüntetése okozott.Viszont arra én is kíváncsi lennék,hogy miről próbálják elterelni vele a figyelmet.Mert azt pontosan tudniuk kellett a kitüntetésekor,hogy ez lesz.
2016. aug. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Láttam TGM is visszaadta :D. Na ő egyenesen a balos Bayer.
2016. aug. 24. 19:36
 6/7 anonim ***** válasza:
De jo! En ma tudtam meg hogy ki ez az ember meg sose hallottam rola. Nem mintha erdekelne csak valami cikket lattam meg a neten es megkerdeztem a ferjemet mi ez a ceco mit atkozodnak ki ez valami politikus. na szoval akkor semmi jelentosege a pofanak lapozhatunk tovabb.
2016. aug. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
sok hasznos ballib mellébeszélés
2016. aug. 25. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!