Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért adják vissza sokan az...

Miért adják vissza sokan az állami kitüntetéseket Bayer Zsolt miatt, mi ez a kitüntetéses botrány?

Figyelt kérdés

2016. aug. 21. 18:01
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
5%

Azért, mert ballibsik.

Még az MSZP adta nekik a kitüntetést.

2016. aug. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
91%
Az egy dolog, hogy zsóti mikről ír, de a hogyan... Én sem szeretnék ugyanannak a klubnak a tagja lenni mint ez.
2016. aug. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
99%

Bayer mind stílusában, de főleg tartalmában olyanokat szokott írni, amiért jobb helyeken talán le is csuknák.


Most kitüntetést kapott (más miatt), és akik ugyanezt a kitüntetést megkapták, inkább lemondanak róla, mintsem hogy egy körbe kerüljenek vele.


Ez olyan, mint amikor kiközösítetek egy osztálytársat/kollégát, mert valami nagyon bunkó dolgot csinált.

2016. aug. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

"Azért, mert ballibsik.

Még az MSZP adta nekik a kitüntetést."


Nem unjátok márt ezt az állandó pocskondiázást?

Miért kell mindenért a "ballibsiket" okolni?

És miből gondolod, hogy azok, akik visszaadták az állami kitüntetést, az MSZP adta nekik át?

És mi van akkor, ha a Fidesz volt az? :D

Szánalmas majom vagy! :D

2016. aug. 21. 18:16
 5/21 anonim ***** válasza:
5%

4#


Te kérdeztél, ballib.

Bayer Zsolt stílusa megkérdőjelezhető, kritizálható.De, a tartalomban, bizony van igazság.

2016. aug. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

De én nem a "ballibekről" kérdeztem, hanem Bayerről és arról, miért kellett miatta szinte mindenkinek visszaadniuk az állami kitüntetéseket!

Normális választ kérek és nem "ballibsizést"!

Ha valami nem tetszik nekem, amit a Fidesz-kormány művel, azzal már "migráns simogató, terroristapárti, hazaáruló, komcsi ballibsi" vagyok, vagy mi?

2016. aug. 21. 18:22
 7/21 anonim ***** válasza:
5%

"Ha valami nem tetszik nekem, amit a Fidesz-kormány művel, azzal már "migráns simogató, terroristapárti, hazaáruló, komcsi ballibsi" vagyok, vagy mi?"


Nem feltétlenül.Csupán nem vagy képes hosszabb távlatokban gondolkodni.

2016. aug. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
3%
Annak idején a baloldal uralkodása alatt a talpnyaló újságíróik ugyanígy kaptak kitüntetéseket. Most ezeknek fáj ugyanez visszafelé. Savanyú a szölő.
2016. aug. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
89%

# 7/8 Időpont ma 18:26


Tehát a fidesz szent és sérthetetlen, és mindig mindenben igaza van?

2016. aug. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
5%

"Tehát a fidesz szent és sérthetetlen, és mindig mindenben igaza van?"


Általában igen.

2016. aug. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!