Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit csinálnátok ha a következő...

Mit csinálnátok ha a következő foci vb-n a következő események játszódnának le? (lent)

Figyelt kérdés

(Mindenek előtt kérlek titeket ne sértődjetek meg! Ne érezzétek magatokat provokálva, csak olvassátok el és nevessetek rajta! Ne vegye senki se magára :D, kinek nem inge...)


Orbán Viktor a magyar labdarúgást továbbra is támogatná és a válogatott továbbra is fejlődne és erősödne.

2018-ra a magyar válogatott annyira megerősödik, hogy bekerül a világbajnokságra. (Időközben 2018-ban nyer a fidesz a választásokon, a balliberálisok őrjöngenek).


Magyarország bekerül egy csoportba, ahol erősebb országok vannak vele (Anglia, Argentína és Paraguay).

Az ország és a fidesz szurkolnak a magyar válogatottnak. A balliberálisok akkor is (mint idén) mindig a ellenfélnek szurkolnak és az indexen és 444-en tintafestéket nem tűrő hangnemben gyalázzák a magyar labdarúgó csapatot.


Azonban Magyarország legyőzi mind a három csapatot és 9 ponttal továbbjut.


"Orbán három országot fizetett le!" - jelenik meg az index címlapján.


Eközben a nyolcaddöntőben Németországgal kerülünk össze. Megverjük őket.


"Képzelje csak el mennyi orvos halt éhen ez miatt!" - írja a 444.hu a cikkében.


A negyeddöntőben Brazíliával mérkőzünk meg. Elverjük őket is.


"Levágott mongol fejek voltak a labdák! Tudja meg a foci igazi történetét!" - 168óra


Az elődöntőben Franciaországgal vetélkedünk. Nyerünk.


"Rákosinál is bejutottunk, na és?" - közli az összes magyarországi liberális hírportál.

A magyarországi liberálisok ekkor már nagyon-nagyon mérgesek.

A következő meccsre már el is mennek mint ellendrukkerként szurkolni, pénzüket nem sajnálván.


A döntőben viszont Romániával néz farkasszemet a magyar válogatott!


A stadion tömve van román szurkolókkal (melyek több mint fele magyarországi liberális). A magyar válogatott a második félidőre átvette a vezetést 1:0-val. Eközben a "román" szurkolók orbánviktoros képeket és magyar zászlókat kezdenek el égetni és magyar szurkolókra támadnak miközben hangosan skandálják a "r0hadjatok meg szemét fidesznyik patkányok!".

Egy Petru Păcuraru nevű ultraromán szurkoló később egy interjúban elmondta az Egyesült Románia Párt napilapjában, hogy ekkora a magyarellenességgel még ő sem találkozott soha és, hogy a történtek megrázták és elítéli az eseményeket.


A meccs vége felé közeledve a magyar szurkolók egy része váratlanul már gyújtogatni petárdázni és molotov koktélokkal kezdik dobálni a magyar játékosokat és szurkolókat. Bicskákkal és késekkel kezdik szurkálni a román (tényleg román) szurkolókat.

A magyar szurkolók nagyja ámulva nézik az eseményeket.


A meccset meg kell állítani a történő zavargások miatt.


Ám, eközben egy váratlan esemény történik meg!


A magyar szurkolók közül előlép Gyurcsány Ferenc Exminiszterelnök Úr és beszédet kezd el mondani az Orbán európai értrendekkel való árulásáról és az Európai Magyarországról, kitér arra, hogy hány éhező menekültgyerek szájnak lehetett volna biztosítani a betevőjét a semmirre való futball helyett.

Kifejti, hogy tüntetni fognak magyarokként, kifejezve nem tetszésüket az orbáni rezsim ellen.

Gyurcsány Ferencen kívül még már értelmiségi liberálisok is felszólalnak magyar szurkolók közül.

Dániel Péter pedig egy gránátot dob be a román válogatott közé, de előtte megmutatja a hasára tetovált Turulmadarat és elkezdi közben énekelni a magyar himnuszt.


Eddigre kiérkezik az orosz kommandó és 5 perc alatt szétoszlatja az egész bagázst a stadionban.


MÁSNAPRA A FIFA DÖNTÖTT AZ ÜGY KAPCSÁN!


Kijelentik: Mivel egyértelműen magyar szurkolók kezdtek késsekkel támadni a románokra és a gránátos fickó is kétségkívül fajtiszta magyar volt, ezért a következő döntést hozzuk:

A magyar válogatott 100 évre ki lesz tiltva az össes vb-ről! És a tegnapi meccs eredménye 1:0 Románia javára!"


A liberálisok Magyarországon nemzeti ünneppé nyilvánítják azt a napot!


TI MIT TENNÉTEK EBBEN AZ ESETBEN!



2016. aug. 28. 23:37
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Mit szívtál? De most komolyan.
2016. aug. 28. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%
Na én végigolvastam. Kedves kérdező, nem tudtad hogy az esti gyógyszerekre nem iszunk töményet?
2016. aug. 28. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
Igen,én is elkövettem azt a hibát,hogy végigolvastam. Életem végéig sajnálni fogom azt a pár percet,amit rászántam.
2016. aug. 28. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
55%
Addig olvastam ameddig kiderült, hogy az index gyalázza a magyar csapatot.
2016. aug. 29. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%

Az okos magyar szurkoló nem szurkálja meg a román szurkolókat. Csak bedob közéjük egy (néhány) szelet rántott húst, és elintézik egymást közt a szurkálást.

Win-win.

2016. aug. 29. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
59%

Ha feltételezzük, hogy a magyar válogatott ennyire megerősödik, akkor teljesen reális eseménysor, leszámítva két dolgot:

1. A magyar szurkolók soha nem kezdenének el késelni egy meccsen.

2. A VB-n a sorsolás módszere miatt nem jöhet össze olyan csoport, amelyikben két európai és két dél-amerikai csapat van :)

2016. aug. 29. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 szántóvető ***** válasza:
74%
beülnék a wartburgomba és pálinkázgatnék meg zenét hallgatnék.
2016. aug. 29. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
56%
Orvos látott már?
2016. aug. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

#4


"Addig olvastam ameddig kiderült, hogy az index gyalázza a magyar csapatot."


Pedig már gyalázta:

[link]


#5/#6


Nem értettétek meg teljesen.

A magyar szurkolók (egy része) tüntetnek a magyar válogatott ellen, ezzel kifejezve a nem tetszésüket az orbáni diktatúra ellen.

És azért szurkálják a románokat, hogy ezt hamis zászlós taktikakánt Magyarország kárára fordítsák.

Ezért mutogatta a kamerába Dániel Péter a hasára tetovált Turult és ezért kezdte énekelni a magyar himnuszt a gránát bedobása után.

2016. aug. 29. 15:15
 10/10 anonim ***** válasza:
Jézusom...
2016. aug. 31. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!