Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A gyömrőiek hogy választhattak...

A gyömrőiek hogy választhattak meg egy elítélt embert polgármesternek?

Figyelt kérdés
Oké, tudom a parlament se különb, de ellenük legalább nincs konkrét ítélet.
2016. aug. 29. 12:09
 1/7 anonim ***** válasza:
25%
Elkpézelhető, hogy szépen építi foglalkozik, fejlődik a város, ezért elnézik neki a "dolgait"
2016. aug. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
Én gyömrői vagyok és ez volt az első választás amin részt vettem és Gyenesre is szavaztam. Az indok pedig egyszerű: ő volt az egyetlen szimpatikus jelölt, akire rá merem bízni a város vezetését, mert tudom, hogy az ő vezetése alatt rengeteget fejlődött a város és még fog is. Az ítélet után pedig le is mondott, hogy a lakosok döntsenek, hogy így is akarják e őt polgármesternek. Az eredmény pedig elsöprő győzelem lett. Persze csalódtam benne, de úgy gondolom, hogy erre a posztra ő a legalkalmasabb
2016. aug. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Ez ugyanaz a szindróma, mint az Országgyűlésben a Fidesszel: nincs igazán jobb, ezért őket szavazzák meg. Helyi önkormányzatnál akár a jogerősen elítélt bűnözőt is, csak mert őt ismerik, és nincs valódi ellenfele. Most ezzel mit lehet csinálni? Erre szokták mondani, hogy ezért tart itt ez az ország.
2016. aug. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

3:

Nem ismerem a gyömrői helyi politikát, de jó eséllyel gondolom, hogy jobb lenne, csak elég ismert ember nincs. A tapasztalatom az, hogy utóbbi többet számít. Szülővárosomban is bármekkora szélhámost vagy hülyét megszavaznak, ha a város ismeri őt és az őseit.


De a Fideszre is igaz ez.

2016. aug. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
#3 Az a gond, hogy ő tényleg jó polgármester. Hiába ítélték el adócsalásért, attól még nem lessz rosszabb mint városvezető. 14 év alatt rengeteget tett a városért és nem a pénz miatt (nem vette fel régen a polgármesteri fizetését, de lehet most sem). Aki nem ide valósi az nem fogja fel, hogy mennyit köszönhet neki a város. Na meg az egyik jelöltet alig ismerték, a másik, még csak mocskolódni tudott és hiteltelen ígéreteket tett. Tehát a város érdekében is, hogy ő maradjon a polgármester.
2016. aug. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

# 5


Attól még nincs jó üzenet, hogy egy adócsalásért elítélt, jelenleg felfüggesztett szabadságvesztését töltő bűnözőt választanak meg egy város élére. Biztos nagyon jó polgármester, na de akkor is. És persze jogilag sem nagyon van rendben, mert több hivatalos álláspont szerint is most az a felállás, hogy a képviselő-testületnek méltatlanságra hivatkozva rögtön menesztenie és kéne a polgármestert.

2016. aug. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Kóboráramszelidítő válasza:
81%

Gyömrőn lakom rég. Nem tudom konkétan mit és miért csinált Levi, mert nem voltam ott. A médiának meg nem hiszek, mert torz.

Én csak azt tudom, hogy az ő érdeme, hogy a gyerekek normális körülmények között lehetnek iskolában, óvodában, bölcsiben. Hogy az ő miatta nem szívom a föld út porát, hogy ő lendítette meg e kis immár várost olyanná, aminek most láthatja bárki.

Ezeket az eredményeket polgármesterként és emberként tette le az asztalra. Nekem ennyi pont elég.

Nem érdekel a magán élete és a botlásai, mint ahogy az enyémek sem érdekelnek senkit. Mindenkinek van olyan...

Tegye fel a kezét, aki többet tett e kisvárosért...

2016. szept. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!