Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán Viktor azt akarja, hogy...

Orbán Viktor azt akarja, hogy kilépjen Magyarország az Európai Unióból? Mi az októberi népszavazás igazi tétje?

Figyelt kérdés
Sokan, sok mindent beszélnek róla a tévében. Azt hallottam, hogy ha össze is jön a kellő számú, érvényes szavazat, akkor sem fogja az Európai Unió elfogadni a végeredményt, és kivonni Magyarországot a kvóta törvény alól. Egy esetben tudja Orbán Viktor érvényessé tenni a végeredményt, mégpedig akkor ha kilép az Unióból, ezt hallottam. Nem tudom ebből mi az igaz, mi a cél.

#Európai Unió #kvóta #októberi népszavazás
2016. aug. 30. 18:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
98%

Nem akarja, mert egyelőre onnan dől a lé.


Az egyetlen tétje, hogy mekkora óriásplakátokon fog üzenni a fityisz, hogy ők a nép kiválasztottjai és kussoljon be örökre az ellenzék végre.

2016. aug. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%
Dehogy akarja. Kellenek az uniós pénzek.
2016. aug. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
71%
Orbánnak már nem számítanak az úniós pénzek, sikerült összeharácsolni annyit, hogy majd a Bahamákon az egész család jól megél belőle generációkon át. Viszont annak a Gyurcsánynak mégis meg kell mutatni, hogy igenis kilépteti az országot az EU-ból, ez lesz Gyurcsánynak a legnagyobb csapás. Ugyanis az ország a Gyurcsány kormány alatt lesz az EU tagja. Márpedig ezt a megaláztatást Orbán nem képes elviselni. De hát az igavonó magyar nép megy őutána, csak hát a népet nem kezelik olyan jó orvosok.
2016. aug. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
88%
Kenyeret és cirkuszt a népnek!
2016. aug. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
1%
Hát az, hogy kilépünk az Unióból, NATO-ból és csatlakozunk a FAK-hoz, mert egy egyszerű kvóta népszavazás ezt jelenti a baloldalon.
2016. aug. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
94%

# 5/6 Időpont ma 18:32


Mondja a hivatásos gyűlöletkérdező. Ne már, tényleg nem érzed gáznak? :-D

2016. aug. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem gyűlöletkeltés a cél. Ha már valaki valamit kérdez, máris gyűlöletkeltés lehet a célja? Hát hol élünk? Én nem vagyok sem Fideszes, sem DK-s, sem Jobbikos, egyelőre nem tudom hogy kire szavaznék ha lenne választás. Egyszerűen érdekel a sorsom, a külföldi munkavállalás lehetősége, ez pedig azért nagyban függ attól, hogy maradunk az Unióban, vagy nem. Ennyi, se több se kevesebb.
2016. aug. 30. 18:45
 8/14 anonim ***** válasza:
88%

https://www.youtube.com/watch?v=Jw3wzFBOPAM

https://www.youtube.com/watch?v=mKpMk8BWAvU


Tessék , megnézhetitek, miről szól. Nem csak Viktorékat kell meghallgatni, ezt is érdemes, minden válasz benne van.

Egyébként igen arról szól hogy úgy rángathatja e az országot ahogy neki tetszik.

2016. aug. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

"Mi az októberi népszavazás tétje?"


Semmi. Eredménytől és érvényességtől függetlenül vonatkozik ránk az, amit az Európai Parlament (aminek mi is tagja vagyunk) dönt. A parlamenti többség elfogadta, tehát mindenkire kötelező.

A népszavazás erőfitogtatásra jó maximum, mindenki megnézheti, hogy melyik politikai oldalnak mekkora a támogatottsága élesben, félúton a választásokig, hogyan tud mozgósítani stb...

2016. aug. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%

A Viktor ki akar lépni az EU-ból? Határozottan!


Most akar kilépni? Nem!


Előbb feljavítjuk az országot az EU pénzén, és majd aztán dobbantunk, kb 4 év múlva. Én támogatom a dolgot!

2016. aug. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!