Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Itthon egy bűncselekmény...

Itthon egy bűncselekmény megvalósulását milyen eszközökkel lehet jogosan megakadályozni?

Figyelt kérdés
Tegyük fel terroristák túszokat ejtettek, a túszoknak mikor van joga megölni valamelyik terroristát? Egy realisztikusabb példa, bejön az udavaromba egy betörő, igyekszik megölni a kutyámat, ha van itthon egy vadászpuskám, azzal jogosan megölhetném a betörőt? Vagy csak akkor, ha rám akar támadni? Vagy ha a kutyámmal pórázzal sétálunk, és a kutyára rátámadnak többen botokkal, nekem akkor jogom van halálos sebet okozni az egyik támadónak? És mi a helyzet, ha ugyanez történik, csak éppen a barátnőmmel vagyok, és őt próbálják megölni? Tudom hogy ezek nagyon ritka esetek, csak kíváncsiságból kérdezem.
2016. szept. 1. 15:05
 1/3 anonim ***** válasza:
26%
Semmikor! Jegyezd meg, ha egy muszlim bevándorló, még ha az életedre is tör, még csak lábába sem rúghatsz még gyenge nőként sem. Mert 7 év börtönt akarnak majd neked kisírni a liberálisok, ha esetleg túlélnéd a terrort.
2016. szept. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mai cikk:

[link]

2016. szept. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

"Semmikor! Jegyezd meg, ha egy muszlim bevándorló, még ha az életedre is tör, még csak lábába sem rúghatsz még gyenge nőként sem."



Mert mint tudjuk Magyarországon nagyon gyakori hogy muszlim bevándorlók támadnak meg.

2016. szept. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!