Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti is úgy látjátok, hogy...

Ti is úgy látjátok, hogy mióta vannak a migránsok, kevesebbet foglalkozunk a cigánykérdéssel?

Figyelt kérdés
Pedig ők sokkal többen vannak és több problémát okoznak. Most is csak az arabokról és négerekről megy a kampány. Jönnek majd ők is?
2016. szept. 1. 22:22
1 2
 1/14 tetro ***** válasza:
59%
Egyszerre elég egy ellenségkép.
2016. szept. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
30%
Természetesen igen, eddig a hazai szélsőjobbosok jól elvoltak az állandó zsidózás/cigányozás/amerikaútálat háromsággal ez volt megszórva ízléstől függően náciimádattal meg néha egy-egy konteóval és persze a kötelező Mindent vissza sovinizmussal meg Horthy rajongással. Ezzel egész jól el is működtek az ún nemzeti oldalak, aztán jött a migránsválság és rádöbbentek, hogy nem, hogy nem lesz a magyaroké Kolozsvár, hanem már az is siker lesz, ha a század végére lesz számottevő magyarság! Rögtön szimpatikusabb lett nekik a magyar bicskás cigány kölyök mivel az ellenpólus már a kalasnyikovokkal fölszerelt arab srác. Mindig van nagyobb hal, egyszerűen a hazai nemzeti oldal ellenségképén túllépett az idő, persze most is vannak akik még trianonoznak, de egyre többen ébrednek föl közülük is az árpádsávos álomból.
2016. szept. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
33%
Még azt tenném hozzá, hogy ironikus módon kétféle ember nem tud mit kezdeni a migráns krízissel, a szélsőjobbos meg a liberális, mert mindkettőnek az idealizált rózsaszín vagy épp turbómagyar világképét szétverte!
2016. szept. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
22%

Ahogy #2-es írta.

Nagyobb gond, hogy meddig és milyen Európa lesz, mint a mi kis jól megszokott cigányaink.


"Pedig ők sokkal többen vannak és több problémát okoznak"

Egyelőre. Még.

2016. szept. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
34%

"Egyszerre elég egy ellenségkép."


fidesz? kereszténység? ákos? bayerzsóti? jobboldal? határon túli magyarok?

2016. szept. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
73%
A migrácsokat egyetlen szavazással örökké távol lehet tartani Magyarországtól, szóval bőven megéri októberig csakis erre a témára gyúrni.
2016. szept. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
22%
Nem úgy.
2016. szept. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 tetro ***** válasza:
0%

22.51

szerintem mindannyian tudnak egyszerre egy ellenségre koncentrálni. jön a parancs, aztán irányba vágják magukat.

2016. szept. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
36%

Ezek vagytok ti emberek... Cigányok, négerek, kínaiak... De azzal nem vagytok tisztában hogy a magyarnak is van árnyoldala... Mind emberek ahogy Te is.

Közlöm veled, hogy vannak helyek ahol gyűlölik a magyarokat, mert az alpári réteg arcát látták... Egyik ausztriai munkámnál is elmondta a főnököm ne lepődjek meg, ha megszólnak. Elődöm egy paraszt volt, s bunkó a vendéggel. Stb stb

Vannak magyarok is akik ugyanúgy lopnak csalnak hazudnak... A börtönbe se csak "kisebség" van...

Párom is c de képzeld, mondja hogy megszabadulna a származásától. De rendes ember s különb mint az eddigi emberek akiket megismertem. Sőt az exem fehér magyar s meglopott, átvert!

5éve vagyunk együtt. Tisztelem s becsülöm.

Ismerd meg az embereket s úgy gondolkozz... Pl MMORPG ken játszottam s játszok is olykor több száz játékost megismertem(török, svéd, német stb)

Egyik jó játékos ismim mondta bejelöl, s ne lepődjek meg. Én meg nézegetem min kellene meglepődnöm?

Ő: Azt gondolta, hogy zavarni fog a származása.

Mondtam neki, kit érdekel milyen származású, ha egyik legjobb ismim. Elmondtam nem lepett meg s azért mert rengeteg embert ismerek. :D és szeretem őket.

2016. szept. 2. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
90%
Amint látod, nem az a lényeg, kik okoznak nagyobb problémát. A cigók ugyanúgy itt vannak azóta is, mégis az arabokkal van tele a hócipőjük a magyaroknak, az ők általuk okozott és számunkra nem is létező probléma aggasztja őket, pedig nincsenek is itt :D
2016. szept. 2. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!