Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » "Brutális gyilkosok a balliber...

"Brutális gyilkosok a balliberális média hősei", mit gondoltok erről a cikkről?

Figyelt kérdés

[link]


Azt meg tudom érteni, amikor valaki kritizálja a Magyar Időket a kormánypártisága miatt. Nyilván nem kell mindenben egyetérteni a kormánnyal vagy a Magyar Időkkel.


De személy szerint a szíriai válságot több helyről követem elég régóta, nem csak az index meg a 444 a fő forrásaim. És azt kell, hogy mondjam, hogy tényleg igaza van a cikknek, szerintem a valóságot írták le.


KÉREM KIZÁRÓLAG AZOK VÁLASZOLJANAK AKIK ELOLVASTÁK A CIKKET



2016. aug. 28. 15:32
 1/9 anonim ***** válasza:
64%
Lehet valami kevés igazság a cikkben, de ebben is, mint a portál többi írásában több as ferdítés és a hazugság, mint az igazság. Az eredeti cikket általában rosszul fordítják.
2016. aug. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

A cikknek teljes mértékben igaza van abban, hogy nincsen "mérsékelt ellenzék" az FSA/al-Nusra valójában ugyanolyan terrorszervezet mint a többi.

A Nyugat által támogatott Szír Szabad Hadsereget (FSA) szélsőségesek alkotják. Washington tisztában van ezzel, mégis támogatják őket. Még a New York Times is arról számolt be 2012-ben, hogy a Szíriába küldött fegyverek nagy része dzsihadisták kezében köt ki.

[link]


[link]

2016. aug. 28. 15:43
 3/9 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem mindkét oldal hazudik,vagy "csúsztat" a migránsok kapvsán.Az egyik "felnagyít",kiemel minden negatívumot,a másik meg inkább próbálja "bagatellizálni".A pártatlan, korrekt vélemény ezügyben ritka,mint a fehér holló.
2016. aug. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%

"A balliberális média szerint nem igaz, hogy az illegális bevándorlók között terroristák is Európába jutottak."


Baromság.


"A szír keresztények ellen elkövetett bűnöket dokumentáló Facebook-csoportot hazugsággal vádolják"


Marhaság. Lehet hogy előfordult ilyen is, de mint valami általános igazságot előadni, hát 100% hülyeség.


"érvelésüket egy Laisz al-Száleh nevű szír felkelőre alapozzák, aki néhány hete mesélte el történetét az AP tudósítójának."


Kik? Mindenki? Mi van? Engem speciel baromira nem érdekel Laisz al-Száleh.


"A Free Syrian Army (FSA) egykori katonája a bevándorláspártiak szerint nem lehet terrorista, még akkor sem, ha az FSA bűnlajstroma tele van civilek, fegyvertelen hadifoglyok ellen elkövetett gyilkosságokkal, rémtettekkel."


Ezt a marhaságot.


Hát sorry, én nem olvastam végig a cikket. Elég volt ennyi.


"How to compose a successful critical commentary:


1. You should attempt to re-express your target’s position so clearly, vividly, and fairly that your target says, “Thanks, I wish I’d thought of putting it that way.

2. You should list any points of agreement (especially if they are not matters of general or widespread agreement).

3. You should mention anything you have learned from your target.

4. Only then are you permitted to say so much as a word of rebuttal or criticism."


^Ezt a tanácsot fogadják meg a magyar idők.


Ha én a balliberálisokról egy cikket olvasok, akkor annál a résznél, hogy mit is gondolnak a balliberálisok, magamra kellene ismernem. Mivel általában balliberálisnak mondanak. (Én mondjuk speciel magamat nem mondom baloldalinak, csak liberálisnak, de lényegtelen.) Ellenben ennél a cikknél, és hát igazság szerint az összes jobboldaliaktól származó liberálisokról/ballibekről/stb. szóló cikknél nem hogy nem ismerek magamra, de csak a szememet forgatom végig, hogy mégis mi ez a marhaság. Amíg ti nem értitek hogy mi mit mondunk, addig ne próbáljátok meg megcáfolni, mert szükségszerűen el fogunk beszélni egymás mellett. A legelső lépés csakis a másik fél megértése lehet.

2016. aug. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Baluba ***** válasza:
100%
Abban igaza van a cikknek, hogy Szíriában bárki beszáll a polgárháborúba, kezdeti céljaitól függetlenül könnyen radikalizálódik. Ellenben az Iszlám államnak van annyi forrása, hogy tömeges bevándorlás nélkül, teljesen legálisan juttasson embereket Európába.
2016. aug. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Különben írt az alfahír is cikkeket erről,

[link]

[link]

De azokat azért nem mertem linkelni, mert nehogy csak azért ne olvassatok beléjük, mert jobbikos a hírportál...

2016. aug. 28. 16:17
 7/9 anonim ***** válasza:
93%
Nem az a baj, hogy egy hírportál jobbikos vagy sem. Az a baj, hogy meg sem próbálják megérteni azokat, akik ellen érvelnek. Teljesen irreleváns, hogy az adott Facebook-csoport hazudott-e vagy sem, vagy hogy ez a Laisz al-Száleh kicsoda és mit csinált. Mivel az egésznek az a hamis állítás az alapja, hogy "a balliberálisok" szerint a menekültek között egyetlen terrorista sincsen. Ami egyszerűen hülyeség. Olyasmit próbálnak részletekbe menően cáfolni, amit eleve senki sem állított soha. Nem azért nem olvasok alfahírt, mert jobbikos, hanem mert nem igényes annyira önmagával szemben, hogy megértse amiről beszél.
2016. aug. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
54%
Mégsem a ballipsik engedték szabadon a baltást.
2016. aug. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
2016. aug. 28. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!