Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikor alapít már valaki egy...

Mikor alapít már valaki egy menekültellenes baloldali pártot?

Figyelt kérdés

Baloldali vagyok és nem akarok menekülteket. Egyet sem. Az összeset megállítanám a határon és visszaküldeném Allahisztánna allahokoskodni. Ne itt csinálják a fesztivált.

Csak sajnos a mai baloldali pártok teljesen bele vannak pistulva a menekültekbe.


2016. szept. 2. 16:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
28%
tetro mindjárt törölteti a kérdésed. Mert itt lázítod a népet ahelyett hogy amellett kampányolnál hogy fogadjunk be 1 millió migránst.
2016. szept. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
74%
Egy menekültellenes baloldali párt olyan lenne, mint a koffeinmentes kávé.
2016. szept. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
33%
Lesz még a baloldal migránsellenes, ha ez szükségeltetik a húsosfazék közelében maradáshoz, csak várd ki.
2016. szept. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
82%

Nem egészen értem, miért akarsz olyan emberek ellen lázadni, akik háború elől menekülnek. Azt sem értem, miért akarsz szembe menni az ország által elfogadott egyezményeknek, amik alapján a menekültek befogadása kötelességünk.


Szerintem ez teljesen független attól, hogy baloldali, vagy jobboldali vagy. Megint más kérdés, hogy azokkal a bevándorlókkal mit csinálnál, akik nem menekültek.

2016. szept. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
43%

Ilyen nem létezik.

A baloldal az "elesettek", szegények,munkásosztály,kisebbségek pártja.A migránsok is ezek közé tartoznak, sőt még szaporítják is ezeket a csoportokat.Így a baloldalnak elemi érdeke támogatni őket,a betelepülésüket is.

2016. szept. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

De létezik, az LMP.

"Minden kultúra virágozzék a maga helyén" -valami ilyesmi a hitvallásuk menekült ügyben. Elég baloldaliak szerintem.

2016. szept. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Mi bajod a menekültekkel?
2016. szept. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

# 6


Mondjuk nem tudom, hogy lehet ezt a menekültekre érteni. Pl. Szíriában jelenleg mi virágzik? A menekültek ellátása humanitárius, és egyezményben vállalt kötelességünk. Nem arról kell beszélgetni, hogy kultúra.

2016. szept. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem hallottad Molnár Gyulát? A kvóta alapvető tarthatatlanságát tekintve egyet lehet érteni abban hogy nem kell szószerint betelepíteni, annyiban férne meg a dolog hogy ideiglenesen amig elbírálják a menekültek kérelmét, addig esetleg. De ez lényegtelen is, mert nem lett kvóta a népszavazás így csak akkor nem értelmetlen ha más múlik rajta, ígyezzel azt demonstráljuk hogy ha megbukik a népszavazás akkor elégedetlenek a kormánnyal a magyarok ha eredményes lesz akkor elégedettek, és ha érvénytelen az egy kapu a leváltáshoz. Ennyi. Gondolkkozz.
2016. szept. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Alapítsunk. Én benne vagyok.
2016. szept. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!