Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A figyelem elterelésen kívül,...

A figyelem elterelésen kívül, van más különösebb oka annak, hogy Orbán a Nyugat-Európába áramló muszlimok miatt aggódik már 2 éve?

Figyelt kérdés

Éghetne inkább a pofájáról a bőr, hogy ide senki nem akar jönni! Mert egy szegény csóró putri ország, aminél még Törökország is sokkal jobb.


Amúgy meg a Nyugat-Európai országok belpolitikájához meg semmi köze. Mégis már 2 éve mást se csinál, csak a migránsok miatt jajveszékel, akik egyáltalán nem is ide jönnek.


Csak szerintem vicces, szánalmas és egyben siralmas ez? Nagyon sok magyar vakon bedől ennek?


2016. szept. 2. 18:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
27%

hát mintha vállalnák azzal a nyugat európával egyfajta gazdasági uniót


"Mert egy szegény csóró putri ország, aminél még Törökország is sokkal jobb. "


ezt magatokon kérd számon kedves baller provokátor kérdező

2016. szept. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
43%
Sajnos igaz, ebbe a nyomorba senki nem marad, mi nem befogadó, csak menekült ellátó ország státuszában vagyunk és ez csak rosszabb lesz az Orbáni "reformoknak" köszönhetően. A kivándorlás kellene, hogy ennyire izgassa, mert elfogy ez a kis ország, de ez nem érdekli úgy látszik, csak a propaganda, az elterelés.
2016. szept. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
7%
Képzeld, ha te ilyen hülye vagy és még írni is tudsz, milyen lehet egy analfabéta migráns! Van itt már elég eltartott! Hogy csak ezt az egyet említsem okként....
2016. szept. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 partizana ***** válasza:
0%

"Éghetne inkább a pofájáról a bőr, hogy ide senki nem akar jönni! Mert egy szegény csóró putri ország, aminél még Törökország is sokkal jobb. "


Nem egy megkérdezett migránte mondta már: "Németországba? Ugyan minek? Hát megkapok én itt mindent, eszem ágában sincs tovább menni!"

2016. szept. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
39%

"Németországba? Ugyan minek? Hát megkapok én itt mindent, eszem ágában sincs tovább menni!"



Ki, hol mondta, kinek, mikor? A fejedben a hangok max :DDDDD

2016. szept. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 partizana ***** válasza:

Nézz utána mielőtt személyeskedsz:D Hangjaid max neked vannak, de ha szerinte itt olyan szar eriggy, több munka jut nekünk:)


(Nem szájkaratézni kell hanem csinálni valamit, ha nem tetszik ellehet menni, nem kell előtte kiabálni, hogy milyen szar itt meg te elmész ha közbe eszed ágában sincs, ne keress kifogásokat hanem menj..mert ez így csak cink)

2016. szept. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Na akkor ott tartunk, hogy mikor is mondta, hol mondta, ki is mondta? Maradjunk a témánál, úgy terelsz itt mint egy juhász:D
2016. szept. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

lehet nincs köze más országok belpolitikájához, de érdeke, hogy fidesz barát pártok legyenek többségben az EU parlamentben.

A jobboldali és populista pártok úgy szeretnék továbbmélyíteni az eu együttműködést, ahogy Viktor, erős független államokkal, és nem egy európai egyesült államok szerint, ahol brüsszelből irányítanának mindent.

A V4-eket már sikerült megnyerni, most jönnek a nyugati országok. Tehát a migránsozás, félelemkeltés stb... propaganda segíti a haverpártok térnyerését nyugaton.


És végül is ez azért lenne jó Viktoréknak, mert így még sok 10 éven keresztül biztosan lophatnak, feltéve hogy ők vannak az ország élén, és márpedig úgy tűnik, még sokáig ők lesznek :/

2016. szept. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 partizana ***** válasza:
Nem értem miért nekem kéne vissza keresni amit én már láttam. Aki tanulni akar tesz érte, aki meg olyan buta mint te az tehetetlen és úgyse tesz érte semmit hogy tanuljon. ATV az jó a távirányítót meg se kell keresni, jó az ott "hadd szóljék a propaganda milyen szar hely ez!!"
2016. szept. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

"Nem értem miért nekem kéne vissza keresni amit én már láttam."


Talán mert nem olyasmi amit csak úgy ki lehet guglizni? Talán hogy más is lássa, hogy nem csak hadoválsz?


"Aki tanulni akar tesz érte, aki meg olyan buta mint te az tehetetlen és úgyse tesz érte semmit hogy tanuljon. ATV az jó a távirányítót meg se kell keresni, jó az ott "hadd szóljék a propaganda milyen szar hely ez!!"


További terelés igen. Ennyi zagyválás helyett már 100x bemutathattad volna azt a bizonyos migráns nyilatkozatot. Létezik, ugye? :DDDDDDD

2016. szept. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!