Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A figyelem elterelésen kívül,...

A figyelem elterelésen kívül, van más különösebb oka annak, hogy Orbán a Nyugat-Európába áramló muszlimok miatt aggódik már 2 éve?

Figyelt kérdés

Éghetne inkább a pofájáról a bőr, hogy ide senki nem akar jönni! Mert egy szegény csóró putri ország, aminél még Törökország is sokkal jobb.


Amúgy meg a Nyugat-Európai országok belpolitikájához meg semmi köze. Mégis már 2 éve mást se csinál, csak a migránsok miatt jajveszékel, akik egyáltalán nem is ide jönnek.


Csak szerintem vicces, szánalmas és egyben siralmas ez? Nagyon sok magyar vakon bedől ennek?


2016. szept. 2. 18:11
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

"A fogaidat is kiterelhetem mint egy juhász..neten vagy ilyen nagy vagy amúgy is?"


Mindenhol ugyanilyen kulturált vagyok, igen. Senki fogait nem fenyegetem, aki az enyémet sem, az olyan primitív lenne.

2016. szept. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Nincs.


A figyelemelterelés és azzal összefüggésben a nép megvezetése az egyedüli cél ezzel. Kreálunk egy ellenségképet, hogy legyen mitől félni és védelemül a fidesz-jobbik kartellre szavazni.

2016. szept. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Ég is a képünkről a bőr: a fene egye meg, ide egy szír, vagy iraki menekült sem akar jönni! Pedig tök jó lenne. Bezzeg a Nyugat! Nálunk még egy nyomorult terrortámadás sem volt, hát lehet így élni? Siralmas.


"Amúgy meg a Nyugat-Európai országok belpolitikájához meg semmi köze."


Nem, nincs is. A nyugati - európaiaknak viszont van köze a mi belpolitikánkhoz, nevezetesen, hogy kiket kell majd befogadnunk, kiket nem. Hát ez így demokratikus, nemde?


Minek dőlök be? Hogy nem akarok ezerszám afgánokat, szíreket, arabokat Magyarországon? Hát nem akarok.


Még Törökország is jobb hely, oda milliószám mennek - lévén, hogy repülni nem tudnak.


Mikor azt észt osztották, nem borult rád egy raklappal, ugye?

2016. szept. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Ja persze, sokkal jobb lenne ha idejönne a sok kecskeb..., analfabéta képzetlen arab. Ja, hogy te azt hitted mind orvos és mérnök? De aranyos, csak előbb fel kéne nőni és aztán politizálni. Bár neked szerintem akkor se menne, úgyhogy inkább hagyd ezt a témát.
2016. szept. 3. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Kérdező láthatod a hozzászólásokból is hogy az emberek nagyobbik része akkor sem fogja fel mi történik mikor felhívod a figyelmüket erre. Magyarországon gyakorlatilag nincsenek menekültek és nem is akarnak idejönni, mégis folyamatosan a migránsok a fő téma, meg hogy a kormány megvédi az országot, miközben mindennapos a korrupció, milliárdokat lopnak. Buta emberekre könnyű ráijeszteni. Igazad van, vicces, szánalmas és egyben siralmas is.
2016. szept. 4. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

[link]


Ennyi:)

2016. szept. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!