Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most olvastam hogy jönnek...

Most olvastam hogy jönnek majd a Fidesztől propagandisták akik azért kampányolnak házról-házra hogy menjenek el az emberek okt.2-án szavazni, mit lehet ellenük tenni?

Figyelt kérdés
Elkérhetem a nevét és címét? Csinálhatok róla videót? Feljelenthetem ha túl rányomulósan akar meggyőzni?
2016. szept. 8. 17:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
69%
Mit pánikolsz ilyenen? Becsönget max aztan mondod h nem erdekel
2016. szept. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Megmondod neki hogy lesz@rod, majd becsukod az ajtót.
2016. szept. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
1%
Nem tudsz mit csinálni ellenük, el kell menj szavazni nemmel :S.
2016. szept. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
95%

Ők kapnak pénzt a kampényolásért, te is kérj pénzt a meghallgatásukért.

Ha nincs lóvé, akkor meg ajtó becsuk.

2016. szept. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%
Egy megoldás van: jelentkezz önként migráncsok befogadására, ezek ugyanis olyan helyekre nem mennek, ahol migráncsok is vannak!
2016. szept. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
72%

"Mit pánikolsz ilyenen? Becsönget max aztan mondod h nem erdekel"


Nem ilyen egyszerű ez. Közben frissítik a Kubatov listát, aztán milyen a Fideszes? Nincs több munka ha vállalkozó vagy, rugnak ki a munkahelyről ha alkalmazott vagy, van rá példa elég. Sajnos ilyenek a Fideszes emberek.

2016. szept. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
85%

A ’14-es választások előtt is jöttek. Faluban lakunk. Négyen voltak, egy beszélt, hárman egy-egy nagyobb méretű naplószerűségbe jelölgettek, irkáltak, fel-fel nézve, a házat, udvart lesve. Mit mondhattam? Persze elmegyek és természetesen rájuk szavazok. Amúgy sem, de márcsak azért sem, mert a golyóstoll, amit kaptam egy pillanatig sem írt. És nem cserélhető betétje volt. Baráti jelölést kaphattam, mert a szavazás napján dél körül hívtak a mobilomon – ami nem szerepel telefonkönyvben -, hogy ne felejtsek el szavazni. Mondtam, hogy kétszer nem tudok, már voltam. Nagyon köszönték. Voltam, mert a szavazóköri listát megnézhetik, csak éppen nem rájuk szavaztam. Remélem, ezt nem tudták kideríteni.

Ha jönnek, kipróbálom a tollat. Mégegyszer nem fogadok el selejtet.

2016. szept. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ugyan, mit csinálnál, nem hívott még fel direkt marketinges, nem próbált még senki rád tukmálni semmit? Ez is ugyanaz. Mondd, hogy nem érdekel, oszt' szevasz. Vagy mondd, hogy már döntöttél, hiába próbálkoznak.
2016. szept. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
64%
Ne nyiss ajtót,vagy közöld velük,hogy te úgyis mész szavazni,ha nem "jön közbe" semmi.Aztán ha közbejön,hát közbejön.Van ilyen.
2016. szept. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
48%
Megmondod neki, ha még egy szot szol akkor igennel fogsz szavazni és elhireszteled, hogy ennek ö illetve a szájmenése az oka.
2016. szept. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!