Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik október 2-án igennel...

Akik október 2-án igennel fognak szavazni, azok hogy szavaztak 2004 December 5-én?

Figyelt kérdés
Tehát, akik egyetértenek azzal, hogy az EU akaratunk ellenére is betelepíthessen migránsokat Magyarországra, azok a határon túli magyarok kettős állampolgárságára is igennel szavaztak? Gyanítom, hogy nem.
2016. szept. 12. 20:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
37%

Kérdésed ugye provokatív jellegű?

Miért kell ilyen marhaságokat kérdezni és összeherdálni ökörségeket?

2016. szept. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
17%
Akkor még nem is éltek :D
2016. szept. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Ebben mi a provokatív?
2016. szept. 12. 20:15
 4/15 anonim ***** válasza:
56%
Az, hogy te sem vagy képes semmi másról kérdezni, csak a baloldal és az EU ócsárolásáról, na meg a migránsokról!
2016. szept. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
43%
ezért van fizetve
2016. szept. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
59%
Nem összeherdálni, hanem összehordani.
2016. szept. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
31%
Én is szeretnék magyarországi állampolgárként kettős állampolgár lenni (brit, német vagy USA állampolgár), de nekem ezt senki nem ajánlotta fel és népszavazás sem történt ebben az ügyben.
2016. szept. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
56%
2004-ben még nem volt szavazati jogom.
2016. szept. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
52%

Pedig de :p


Igennel tervezek szavazni októberben, és igennel szavaztam 2004-ben is. De a kettő teljesen más eset, nem is értem mi a kapcsolat.


A mostaninál arról van szó, hogy az országgyűlés felülbírálhasson-e egy nála hierarchiában magasabb szinten álló szervezetet, a 2004-es meg arról, hogy segítsünk-e a határontúli magyarokon.


Úgy érzem mindkettő döntésemmel a magyarság érdekeit szolgálom.

2016. szept. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
39%
Azért háborognak itt sokan mert rá tapintottál a lényegre. Nem kell ezen megsértődni a baloldal elutasította a külhoni magyarokat és erre buzdította a szavazóit is be is vált. Ellenben vadidegen senki álltal be nem azonosítható embereket meg a keblükre ölelnének. És a szavazókat is erre buzdítják láthatólag kevesebb sikerrel. Fáj az igazság? Még emlékszem mikor Gyurcsányék 20 milló románnal ilyesztgettek nemrég meg menekülteket pátyolgattak az othonukban némi politikai előnyszerzés reményében. Hát ez így elég gusztustalan.
2016. szept. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!