Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarországot egy luxemburgi...

Magyarországot egy luxemburgi kommunista oktatja ki?

Figyelt kérdés

[link]


Ha valamelyik országot ki kellene zárni az EU-ból az pont Luxemburg.

Azaz ország az EU pénzmosodája.Rengeteg adóbevételtől fosztja meg a többi tagállamot.



Magyarország igyekszik a saját érdekeit érvényesíteni.És ez gyakran ütközik a liberális,baloldali, jobboldalinak hazudott liberális politikusok érdekeivel.


Az egész migrációs hiszti azért van, mert egyesek ezt a keresztény és fehéremberellenes kultúrmarxista társadalmi metódust ráakarják erőltetni a kelet-európai országokra.


A migrációs politika belügy.

A magyar politikusok józanabbik felének legyen akár Fideszes,Jobbikos vagy független fontosabb a nemzet, mint ezek a nemzetközi marhaságok, amiknek csak azok örülnek, akik olyan ideológiát vallanak, mint ez a luxemburgi kommancs.



2016. szept. 14. 18:43
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
#10! "akinek nyaltjai echte az MSZMP-ből szöktek" Jo szoveg! Tetszik.
2016. szept. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
*kioktatná Magyarországot
2016. szept. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 Shai-Hulud ***** válasza:
75%

" legalább meglátták az emberek az EU igazi arcát, a fenyegetőző, zsaroló fajtájukat. "


Ja, szerintem is fenyegetőzők, meg zsarolók, még azt sem hagyják, hogy az egyik legkisebb tagország vezetője szembeköpdösse őket. Hát hol itt a demokrácia?


Csak hogy tudd: hős vezéred Brüsszelben a kvóta MELLETT szavazott. Csak itthon nagy ám a pofája, odakint már nem annyira.

2016. szept. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
0%
13#: forrás??
2016. szept. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 KecskeShajt újra! ***** válasza:

Amúgy a magyarországi kommunisták a betelepítés ellen szavaznak, amiről beszélsz, az az eurokommunizmus, a neoliberalizmus egyik válfaja.

https://www.youtube.com/watch?v=r1EsxgxEVFI

2016. szept. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 Shai-Hulud ***** válasza:
75%

@14:


"Orbán Viktor is megszavazta azt a közös uniós dokumentumot, amely támogatja a menekültek kvóta szerinti szétosztását a tagállamok között. Az EU-csúcs záródokumentuma szerint Magyarországra is érkezhetnek menekültek. Pedig a kormányfő a csúcstalálkozó előtt és után is arról beszélt: a legfontosabb feladata a menekültkvóták megakadályozása volt eddig is és lesz ezután is."

[link]


"Tény, hogy a brüsszeli csúcstalálkozó záródokumentumai között ott a menekültek más, uniós országokba áthelyezését tartalmazó nyilatkozat, és ezt az uniós országok minden vezetője, köztük a magyar miniszterelnök is aláírta."

[link]


"Orbán Viktor aláírásával ratifikálta az Európai Unió állam- illetve kormányfőit tömörítő Európai Tanács pénteki zárónyilatkozatát, amely mások mellett leszögezte: végre kell hajtani a menekültek szétosztásáról hozott döntést!"

[link]


" azonban így is sok még a tennivaló; különösen teljesen működőképessé kell tenni a tranzitzónákat, .... teljeskörűen végre kell hajtani az Unión belüli áthelyezési folyamatot;"

[link]


"Kovács Zoltán kormányszóvivő azt állította, hogy a pénteken elfogadott határozat csak a júniusi döntésről szól, amelyben az önkéntes befogadás szerepel, a decemberiről pedig nem. Csakhogy erre semmilyen utalás sincs a szövegben. Röviden tehát Orbán Viktor tényleg aláírt egy dokumentumot, amelyben szerepel a menekültek tagállamok közti elosztása"

[link]


Nagyon hirtelen ennyi elég lesz?

2016. szept. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
0%

16#: mennyiségre igen, minőségre nem, úgyhogy ezt sajnos nem tudom elfofadni.


U.i. a nagyon hirtelen legközelebb ne 2 órát jelentsen.

2016. szept. 14. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

# 17/17 Időpont tegnap 23:37


Szar dolog a kognitív disszonancia, mi? :-D

2016. szept. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
18#: te már csak tudod :D pontozzál csak nyugodtan, ettől nekem nem lesz rosszabb, bármennyire is szeretnéd ;)
2016. szept. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 Shai-Hulud ***** válasza:

"minőségre nem, úgyhogy ezt sajnos nem tudom elfofadni. "


Hát pedig sajnos a köztévében ezeket a híreket nem fogod látni. A kormány saját médiája hatalmas lelkesedéssel hallgat a Vezér hasonló húzásairól.

De ugye azért tisztában vagy azzal, hogy

1. A Fidesz az Európai Néppárt tagja (és így Orbán Brüsszelben a Néppárt tagjaként szerepel)

2. A pártfegyelem köti Orbánt, vagyis a Néppárttal együtt szavaz

3. A Néppárt a kvótarendszer mellett szavazott

A következtetést pedig vond le magad.


"a nagyon hirtelen legközelebb ne 2 órát jelentsen."


Nem tudom, te hogy vagy vele, én nem ücsörgök folyamatosan a gépem előtt, hogy a válaszodat lessem.

Elnézésedet kérem, hogy ott mertem hagyni, és valami mással foglalkoztam. Majd igyekszem, hogy ez a jövőben ne forduljon elő többet, jó?

2016. szept. 16. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!