Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Érdemes-e elmenni az Október...

EagleHUN kérdése:

Érdemes-e elmenni az Október 2-i szavazásra (Okok lentebb! )?

Figyelt kérdés

Azzal még egyet is értenék hogy ne jöhessen be akárki, főleg ne illegálisan, meg főleg bűnözők satöbbi szűrése nélkül ne!

Viszont nem erről fogunk szavazni!

Hanem arról szavaztatnak minket hogy ki kezelhesse, határozhassa meg mennyien jöhetnek!

Ez azért gáz mert több baloldali párt is megmondta hogy százezreket milliókat akarnak behozni!

És ha véletlenül a távoli jövőben hatalomra kerülnek?

Abból katasztrófa lenne!

Plusz ezzel a Fidesz kezébe adunk egy nagyon erős zsaroló fegyvert!

Igaz ha a Jobbik kerülne hatalomra ők ugyancsak nem engednének be ilyen migránsokat (Jobb életre kalandvágyókat.).

De sajnos hatalomra kerülésükre semmi garancia nincs.

Függetlenül attól hogy rájuk szoktam szavazni.

Mert Fityesz bebetonozta magát törvény és alkotmány módosításokkal!

Szóval az a kérdésem, hogy elmenjek-e arra szavazni hogy a Magyar kormány dönthessen, vagy bojkottáljam ezt a "zsarolás" szagú szavazást, és életembe másodjára ne menjek el.

(Az első alkalom véletlen volt, nem jelentkeztem át...minden más szavazáson részt vettem!)


Köszi az értelmes válaszokat!



2016. szept. 15. 12:53
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

"Mert ha érvényes lesz és a NEM-ek győznek akkor az Unijó nem mondhatja meg ki jöhet és ki nem."


Eddig sem mondták meg, hogy ki jöhet és ki nem. A szavazás pedig érvénytelen lesz, és ettől függetlenül ugyanúgy senki nem fogja megmondani nekünk, hogy kit kell befogadni.

2016. okt. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!