Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha jól értem október 3-án már...

Ha jól értem október 3-án már nem jön migráns a határon át és nem engednek be senkit aki migráns?

Figyelt kérdés
Okt. 2.-án szavazás, egyértelmű elmegyek szavazni "nem"-el, és akkor már másnap nem látunk migránst? Nem lesz ilyen menekülttábor?
2016. szept. 16. 09:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Pénzfüggő.
2016. szept. 16. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
12%

Már 1 éve nem jön migráns, mióta kész a határvédelem.

Arról kell szavazni, hogy a már most EU-ban lévőket ne ide küldjék.

2016. szept. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Gotland ***** válasza:
100%
Látom olyan okos a kérdező, hogy nem képes felfogni, hogy már hónapok óta alig jönnek, és akik régebben nagyobb számban jöttek, azok sem Magyarországon, hanem nyugaton akartak letelepedni.
2016. szept. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
Nem jól érted. Még a kérdést sem fogtad fel. És van szavazati jogod...
2016. szept. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Miért, mikor láttál utoljára migránst élőben?
2016. szept. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Drága kérdezőnk az utóbbi napokban ezzel tölti idejét hogy telerakja az oldalt a blőd kérdéseivel, hátha tud vele embereket ingerelni.

Válaszom: igen. Ha sikerül a NEMeknek győzni, akkor már másnaptól megszünik a migránsválság és azonnal visszatoloncolnak mindenkit a hazájukba. Ha jól értesültem, ezzel egyidőben elkezdődik az iszlám vallás teljes felszámolása is globálisan, az ISIS embereit pedig átképzési céllal a Vatikán fogja fogadni. A hab a tortán, hogy amennyiben sikerül elsöprő győzelmet aratni a NEMekkel, akkor úgy tűnik Erdélyt is visszacsatolják, bár ez még nem tuti, csak hallottam délelőtt amikor átmentem a kocsmába.

Igen, ez egy nagyon fontos választás. Hajrá!

2016. szept. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!