Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért bántják Orbán Viktort?

Miért bántják Orbán Viktort?

Figyelt kérdés
Ilyen jó miniszterelnöke még soha nem volt Magyarországnak, mint Orbán Viktor szerintem. Ez a családi otthonteremtési kedvezmény, rezsicsökkentés szuper+megvéd minket a migránsoktól is, akik el akarják foglalni hazánkat, de Orbán Viktor ezt nem hagyja, és bátran hősiesen kiáll értünk. Szerintem ezért hálát kellene neki adnunk, nem pedig szidni őt. Szerintem nagyszerű miniszterelnök, a gazdaságunk is szárnyal a kormányzása alatt.

2016. szept. 17. 10:58
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
61%
Ámen.
2016. szept. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
14%
Azért az túlzás, hogy minden ennyire frankó, de az előző életképtelen kormányhoz képest a jelenlegi tényleg egy őstehetség.
2016. szept. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
26%

47 ezer ftból nem lehet megélni!!!


vissza a 28 ezer ft segélyt!

2016. szept. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
90%

Azert mert vannak az orszagban magasan kepzett, tehetseges emberek, akik nem szeretnenek minimalberbol, atverve, meghunyaszkodva elni a sajat orszagukban.


Van aki szeretne sajat vallalkozast inditani, de a magyar torvenyek miatt kulfoldre kenyszerul.


Van aki szeretne hogy a gyereke olyan oktatast kapjon hogy legyen eselye a kozmunkan tul is karrierre.


Van aki nem szeretne hogy az osszes tehetseges ember elvandoroljon az orszagbol.


Van aki latja a kovetkezmenyeit a rezsicsokkentesnek es a tobbi nepszeru intezkedesnek.


Van aki valodi demokraciaban szeretne elni.

2016. szept. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
10%
A kerítésépítés is kinek az ötlete volt? A Jobbiké, csak sajnos ezt kevesen tudják. A rezsicsökkentés nem valósult meg soha.
2016. szept. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
83%
Ez az. Vagyunk néhányan, ilyen gyarlók. Tudom, hogy le kéne fogynom, mégsem teszek érte. Te tudod, hogy hálát kéne adnod, mégsem teszed. Csak írod, magad is beleértve, hogy „hálát kellene neki adnunk”.
2016. szept. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
94%

Ha olyan jo a helyzet az orszagban akkor miert mennek el az emberek egyre novekvo utemben?


Es akik elmennek altalaban sikeresek lesznek kulfoldon, itthon meg nem tudnak.

2016. szept. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
24%

"Azert mert vannak az orszagban magasan kepzett, tehetseges emberek, akik nem szeretnenek minimalberbol, atverve, meghunyaszkodva elni a sajat orszagukban.

"


akkor ne tanuljanak bölcsésznek vagy médiaismerőnek, vagy legyenek tényleg tehetségesek...

2016. szept. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
96%

"családi otthonteremtési kedvezmény" Engem nem érint.

"rezsicsökkentés" Aha....közben cigi duplája lett, 25%-ÁFA 27%-re emelkedett.

"megvéd minket a migránsoktól is" Mindenki mellett egy Viktor áll, látom. Annyira jó a közbiztonság hogy minket ő csak véd! ...

"bátran hősiesen kiáll értünk" :D:d:D:D:D:D:D:D

2016. szept. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
10%
Orbán helyre tette az országot és kezd megtelni az államkassza is, és most már az ellenzék is szeretne lopni, a sok kleptomániásnak ez a 6 év kínszenvedés volt.
2016. szept. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!