Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán Viktort jelölhetik...

Orbán Viktort jelölhetik Nobel-békedíjra amiért megoldotta a migránsválságot?

Figyelt kérdés

2016. szept. 8. 06:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Meg?
2016. szept. 8. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
96%

Nem oldott meg semmit. Óvódás megoldóképességgel épített egy kerítést, amivel rátolta a problémát más országokra, "amit nem látok, az nincs" alapon.


Ettől még mindig folyamatosan jönnek a menekültek és a számuk csak nőni fog, amíg nem a probléma forrását szüntetik meg.

2016. szept. 8. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
95%
Orban nem oldott meg semmit, csak ratolta a problemat a horvatokra.
2016. szept. 8. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 belapus ***** válasza:
98%
Természetesen nincs akadálya a jelölésnek, akár a fenti hivatkozással sem, de a díjat odaítélő bizottság valószínűleg nem értékelné ( igaz, ez csak az én véleményem ) méltónak az említett személyt a díjra.
2016. szept. 8. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
97%
Megoldotta a migránsválságot? Tényleg? Nem oldódott meg semmi, csak ide nem jöhetnek be a migránsok, de attól még tele van Európa velük és Szíriában is folytatódik a háború. Mit oldott meg? Kerítésépítésért nem jár Nobel-békedíj.
2016. szept. 8. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
98%
A drog az rossz, értem?
2016. szept. 8. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
2%
Orbánt unfair lenne jelölni, mert akkor ő vinné el a díjat minden kategóriában, a sok lipsi meg nem akarja a legfőbb vezérnek adni azokat a kitüntetéseket, amiket megérdemel.
2016. szept. 8. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nem fogják, bár igaz, kapták már meg olyanok akiknek nem annyira illett volna.
2016. szept. 8. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
93%
Hitlert is jelölték anno béke-díjra, vagy csak felterjesztették a bizottságnak, nem tudom. Ennyi erővel Orbánt is jelölhetik, bár nem hinném hogy bármikor is megkapja. Ráadásul a díjat a béke és a nemzetek közötti kapcsolatok erősítéséért, az emberiség szolgálatában végrehajtott cselekedetért, életen át tartó munkáért adják. Nem hiszem hogy Orbán kerítése bármelyik feltételnek megfelel.
2016. szept. 8. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Hitlert csak poénból jelölték, nem komolyan.
2016. szept. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!