Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A migránsokért sírok azok...

A migránsokért sírok azok miért nem képesek felfogni hogy aki TÖRVÉNYES úton akar jönni az jöhet?

Figyelt kérdés
Egyik "menekült" már aki tényleg menekül sem ad be menedékkérelmet. Mert így nem lehet tudni hogy kicsoda honnan jött. Lehet hogy az ISIS terroristája. Lehet hogy csak minden századik ember bűnöző de ha nem ellenőrizzük akkor abból merényletek lesznek.
2016. szept. 17. 13:56
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
81%
"A migránsokért sírok" De miért sírsz?
2016. szept. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
18%
Tökéletesen felfogják. Ugyanakkor azt is felfogják, hogy az ál-sírással maguk mellé állíthatnak bizonyos empatikus és érzékenyebb rétegeket, és ebből politikai hasznot húzhatnak. A politikusnak semmi sem szent, tök mindegy, hogy jobbos vagy balos. Ezt kéne végre belátni mindenkinek.
2016. szept. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:

Egyes kössz a semmit

Kettes ezt tudom egyetértek

2016. szept. 17. 14:04
 4/32 anonim ***** válasza:
93%
Gondolod? Akkor miert kellene a kvota ellen szavazni, a kvota is csak torvenyes menekultekre vonatkozik.
2016. szept. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
95%
Az nem igaz, hogy nem adnak be menekültkérelmet. Sokan viszont nem tudják, mi a teendő, vannak, akik írni-olvasni sem tudnak, viszont elhisznek mindent az embercsempészeknek, aztán csodálkoznak, hogy mégsem úgy van itt minden, mint ahogy elképzelték.
2016. szept. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
36%

Ja tényleg, aki törvényesen jön, az bejöhet.

Szóval akkor gyakorlatilag a sírósok az illegális menekültekért sírnak :))

2016. szept. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 Shai-Hulud ***** válasza:
83%

Felfogják, csak kissé nehezményezik, hogy Magyarország napi 14 (= tizennégy) menekültkérelmet hajlandó befogadni.

(Mi tagadás, megértem őket.)

Ha betartják ezt a TÖRVÉNYES utat, akkor nagyjából az unokájuk majd sorra kerül, és beadhatja a kérelmét.

2016. szept. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
31%

A pontagyúak, akiknek vérzik a szívük a "migrácsokért", olvassanak egy kis BTK-t. Akinek nincs rejtegetnivalója, és valóban menekült, az nem dobálja el a papírjait, hanem szépen sorbanáll a határátkelőnél, hagyja magát regisztrálni, és bejöhet.

Aki meg eldobja a papírjait, és bokortól bokorig osonva próbál átjutni a határon,azt megfogjuk és kihajítjuk a 3,14csába, mert ezt írja elő a törvény. Tudom hogy ezt nehéz felfogni a "migrácssimogatóknak", de NINCS olyan ország, ahol úgy járkálhatsz ki-be mint a zsidóba a fájás. Még Afrikában sincs, mielőtt azzal jönne valamelyik rohamdroid hogy "há' de a saját hazájukba mások a törvények". Meglehet, országhatár viszont ott is van. Ha meg nemtetszik a törvény, nyújtsanak be petíciót, miszerint a "migrács" az ország bármelyik határán ellenőrzés, és regisztráció nélkül átjöhet, és kész.

2016. szept. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
Ilyenek itthon a törvények... adjon be valaki petíciót ha nem tetszik hogy ő befogadna több menekültet a saját településére. Hogyha lesz elég ember aki aláírja akkor már jöhetnek is. Ha nekem is meg kell szenvedni a bürokráciával akkor egy idegennek is meg kell szenvedni.
2016. szept. 17. 14:39
 10/32 A kérdező kommentje:
Törvény az törvény. Nehogy már hogyha engem meghúznak azért mert 20 al többel mentem vagy mert nem vettem pályamatricát vagy mert nincs amerikai vízumom vagy zöldkártyám akkor egy idegennek ezeket ne kelljen betartani. Tessék aki akar a saját településére migrástábort az nyújtson be petíciót.
2016. szept. 17. 14:40
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!