Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarországra mikor jönnek...

Magyarországra mikor jönnek már búrok migránsok helyett?

Figyelt kérdés
hallottam, hogy egyes búrok Európába, köztük ide is letelepednének a Dél-Afrikában tapasztalható körülmények miatt, szerintem tök jó lenne, ha ide is jönnének, könnyen beilleszkednének

2016. szept. 23. 00:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
21%

Nézzük csak egy csapat 18. századias gondolkodású rasszista holland telepes, akik csak a germán, protestáns vallású embereket veszik emberszámba és olyan hasonlatokkal jönnek, hogy azért kellett az Apartheid, mert a disznót se engedjük be a házba, ha nem tud beszélni és nem szobatiszta...


Tökéletes! Pont ilyen emberek kellenek ide!

2016. szept. 23. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Franc se tudja,de ha Magyarországra jönnek,ők is csak migránsok lesznek,nem gondolod?Csak "másféle" migránsok.
2016. szept. 23. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
velük nem lenne gond
2016. szept. 23. 01:41
 4/14 anonim ***** válasza:
Lehet,én nem tudom,mert egy búrt sem ismerek.
2016. szept. 23. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
én se
2016. szept. 23. 02:22
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Miért, ha búrok jönnek, akkor ők nem migránsok? :D


Amúgy tök jó lenne, mindig is az volt a tervem, hogy keresek magamnak egy búr férjet, marhákat tartunk és steaket eszünk naponta 3x, mióta dél-afrikai barátaim meséltek a búrokról. XD

2016. szept. 23. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
van jó migráns meg rossz
2016. szept. 23. 07:40
 8/14 anonim ***** válasza:
51%

"és olyan hasonlatokkal jönnek, hogy azért kellett az Apartheid, mert a disznót se engedjük be a házba, ha nem tud beszélni és nem szobatiszta..."

Ezzel mi a baj? Teljesen helytálló hasonlat. Egyébként meg nézd meg, milyen szinten volt Dél-Afrika az apartheid idején (gondolok itt a gazdaságra és a közbiztonságra), és milyen szinten van most!

2016. szept. 23. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Migránsok helyett??? De könyörgöm, még migránsok sem jönnek ide, nemhogy búrok!
2016. szept. 23. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
73%

#8

Az faji szegregáció idején a gazdaság romokban volt. A rendszerváltás után indult be és azóta is növekszik. A közbiztonság egy más kérdés vannak gázos környékek ahogy mindig is voltak meg etnikai villongások mindig is voltak szóval ebből a szempontból nem sok minden változott.

2016. szept. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!