Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A baloldali pártok azért nem...

A baloldali pártok azért nem delegálnak embert, hogy utána csalást kiálthassanak?

Figyelt kérdés

Itt a cikk:


[link]


Nem tudom ti hogy vagytok vele, de nekem erről az jut eszembe, hogy direkt nem küldenek tagokat az MSZP-ből, DK-ból, stb. Hogy majd később azzal támadhassák az eredményt hogy csalássorozat volt, vagy ilyesmi és így érvényteleníthessék a népszavazást.


De minimum a nemzetközi sajtó felkapja és szalagcímmel lehozza, hogy ellenzéki delegáltak nélkül szavaznak Magyarországon.


Szerintetek ez lesz majd belőle?



2016. szept. 23. 15:33
 1/3 anonim ***** válasza:
74%

Baloldal piknikezik és otthon marad, akkor minek is menjenek el a bizottságba?

(Hozzáteszem...a Jobbik is így tesz több megyébe, az valamiért kimaradt a kérdésedből.)

2016. szept. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
50%
(Hozzáteszem...a Jobbik is így tesz több megyébe, az valamiért kimaradt a kérdésedből.) A jobbik is a nem ek pártján van akkor minek menjen. De ezt egyébként a cikkben is olvashattad. Lehet utólag majd csalást kiálltani. Esetleg lehetséges hogy már nem találnak embert aki elvállalja.
2016. szept. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a baloldal már rég "őfelsége ellenzéke", egyszerűen megvette őket a Fidesz, ezért is kommunikálnak össze-vissza. Ma már ott tartunk, hogy a Kétfarkú Kutyapárt a legnormálisabb, leghitelesebb politikai erő ebben az országban (és ez nem vicces, inkább traagikus). És kb. ehhez a kérdéshez is ők viszonyulnak a legnormálisabban.
2016. szept. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!