Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért hallok egyre - másra...

Miért hallok egyre - másra faírtásokról fakivágásokról a Fidesz kormány ideje alatt - mint kiemelt beruházással kapcsolatban? Pl. Parlament, Városliget, Orczy kert, most Bocskai út.

Figyelt kérdés
Nagyon félek hogy egyszer csak nálunk is kivágják a fákat. Többször volt már róla szó..

2016. szept. 24. 22:11
 1/7 A kérdező kommentje:
2016. szept. 24. 22:13
 2/7 anonim ***** válasza:
Azért hallasz ezekről, mert ez történik. Félni kevés, attól még vágják. Ha ezt nem szeretnéd, a fejszét kell elvenni tőlük (képletesen). Ha nem értetted meg, többet nem tehetek.
2016. szept. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tényleg kár az idős fákért, mondjuk máshol meg újakat ültetnek. Azt azért nem hinném h kiemelt kormányprogram lenne a fairtás, de igazán egyeztethetnének előtte az emberekkel.
2016. szept. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A fák az olyan libsi dolog, tudod.
2016. szept. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én vidéken élek és itt is elég rendesen ritkítják a faállományt,mindenféle beruházásoktól függetlenül.Nem tudom, hogy ezt a Fidesz hozta-e "divatba",vagy már régebben is ez volt,csak mára lett feltűnő a dolog,de én nem örülök neki.Persze,ültethetnek helyettük,de mire lesz azokból fa?
2016. szept. 25. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

. Hogy magad alatt vágod, egyszer majd belátod,

Én már nem nézem.

Azt, hogy hallgass énrám ott fenn, a magas létrán,

Én már nem kérem.



Csak annyit kérek tőled, ha érted,

Hogy ne vágj ki minden fát,

Legalább néha-néha lazíts egy félórát.



https://www.youtube.com/watch?v=hIuG9GojDxM

2016. szept. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ilyen szőrnyű a helyzet. Rengeteg fát vágtak ki amikor létrehozták Budapestet. Sőt ahogy növekszik a város úgy pusztítják a környező természetes környezetet. Az, hogy átépítik a város egyes közterületeit az jog és kötelesség. Máshova más fákat ültetnek. Ez nem a Fidesz saját politikája.
2017. ápr. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!