Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az októberi kvótás népszavazás...

Az októberi kvótás népszavazáson NEM-mel szavazók, ti a letelepedési kötvényre IGEN-nel vagy NEM-mel szavaznátok?

Figyelt kérdés
2016. szept. 25. 13:25
 1/9 anonim ***** válasza:
26%

kedves baloldaliak!


most utoljára elmondom, nem xenofóbok vagyunk, hanem az együttélésre nem alkalmas elemeket szeretnénk az országon kívül tudni a NEMMEl.


ennyi

2016. szept. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
37%

Persze hogy nemmel.


Külföldinek semmi keresnivalója a magyar földön!

2016. szept. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Akkor a kérdésre nem válaszoltál, de érthetjük úgy, hogy igennel szavaznál rá ;)
2016. szept. 25. 13:45
 4/9 anonim ***** válasza:
71%
pontosan minden ilyesmire nemmel szavaznék...csak hát a letelepedési kötvény orbánnak megint + ingyenpénz a zsebébe csakúgy mint az eu-tól járó és sajnos letelepedési kötvényre nem kínál szavazási lehetőséget a kormány...no igen...nevezhetsz idegenellenesnek mert lényegében az is vagyok...semmi szüksége az országnak ilyen nyomelemekre mint ezek a "migránsok"
2016. szept. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Arra is nemmel.
2016. szept. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én még a cigányságra, meg a zsidókra meg a melegekre is nemmel szavaznék.

Ja meg a spenotot is tiltsák be, a termelést és az árusitását is (annyira utálom).

Más kívánságom nincs, egyenlőre!

2016. szept. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A kötvény majd' 100 millió forintba kerül. Várjuk a milliók érkezését, és meg oldva az ország gazdasági helyzete... Szeret ezzel a balos média riogatni, de jó, ha van 100 ember egész Afrikában, aki ki tudja fizetni, Szíriában meg egy se.
2016. szept. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

igazából blue carddal is lehet jönni

mondjuk ahhoz szakképzettnek kell lenni és dolgozni kell :( embertelen európa

2016. szept. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Akkor jó, hogy a sok csőlátású mellett nem csak engem zavar a kettős beszéd, ugyanis én emiatt döntöttem a szavazástól való távolmaradás mellett. Erről is zseretnék szavazni, szorosan összefügg a két dolog. Nyilvánvaló a kötvény a gazdagabb, de bűnöző migránsokat vonzza. Aki vesz egy kötvényt hozza az egész pereputtyot, Pintér Sándor 18.000 főre saccolt eddig. Kik vannak közöttük, ugyanúgy nem tudjuk, mint a menekülők között. Az üzletet pedig offshore cégeknek adta a magyar állam, erről meg ennyit. Úgyhogy az egész komédia szavazása Orbánnak is ennyi.
2016. szept. 25. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!