Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Elmész a népszavazásra? Mire...

Elmész a népszavazásra? Mire ixelsz?

Figyelt kérdés
A migráns kvótásra gondolok
2016. szept. 27. 10:08
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
44%

Igen, elmegyek.

Nemmel fogok szavazni.

A körítést, orbánozást stb pont lesz..rom, telepítsék le a migránsokat azok, akik olcsó munkaerő reményében hívták, biztatták őket, az alját meg szétszórnák a csicskának tekintett országokba, a megkérdezésük nélkül. Úgy, ahogy az ipari, veszélyes hulladékot, a szennyvizet meg egyebeket - itt lakom a nyugati határszélen, bőven van alkalmam megtapasztalni, hogyan tekintenek ránk. Aki meg még ebben is kizárólag a belpolitikai csatározásokat látja, ajánlja fel a házát befogadóállomásnak, az elszállásoltakat pedig vigye naponta dolgozni a saját munkahelyére.

2016. szept. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
56%

De olyan gyökér vagy, 11. Látszik, hogy benyelted a propagandát.

Nem érted, hogy hiába győznének a NEM-ek, akkor sem lesz ennek semmi jogkövetkezménye?

(Mellesleg, kb 1200 főről van szó.)

2016. szept. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
42%
nemigen
2016. szept. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
44%
Beixelek MINDENT!!!
2016. szept. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
55%
Nem leszek itthon, de szerintem amúgy se mennék.
2016. szept. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
26%
Nem akartam elmenni, de látva ezt vergődést, nem tudok nem el menni.
2016. szept. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
42%

"Nem érted, hogy hiába győznének a NEM-ek, akkor sem lesz ennek semmi jogkövetkezménye? "


Tökéletesen értem, mert utánaolvastam. Minden oldalról.:-) Egyetértek azzal, hogy mindenfajta betelepítésről az ország szuverén joga dönteni, támogatom a kormány (függetlenül attól, kikből áll) ezen álláspontját, és úgy vélem, hogy ha az ország közvéleménye egyezik ezzel, az nyomatékot ad a tárgyalások során. Elsősorban a jövőre nézve.

2016. szept. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
46%

Tisztán látszik aki "nem"-re szavaz az mennyire agresszíven válaszol.

Én nem megyek el, szép idő lesz a jóslatok szerint így a Mátrába túrázunk a barátaimmal. Ki kell használni még a jó időt.:)

2016. szept. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
53%

"Tisztán látszik aki "nem"-re szavaz az mennyire agresszíven válaszol. "


Valóban? Idéznél agresszív válaszokat?

2016. szept. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
42%

#20


"Megyek, nemre szavazok, remélem legalább azt betartja a Fidesz, hogy a migránspátyolgató városokba lesz telepitve a sok csöves."


Ez elég agresszív.

2016. szept. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!