Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Elmész a népszavazásra? Mire...

Elmész a népszavazásra? Mire ixelsz?

Figyelt kérdés
A migráns kvótásra gondolok
2016. szept. 27. 10:08
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
55%
Nem megyek.
2016. szept. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
52%
11, ha tényleg tájékozódtál volna minden oldalról, 2 perc alatt rájöttél volna, hogy nincs értelme a kérdésnek, az egyes tagállamok nem dönthetnek önállóan a kérdésben, csak az EU. Orbán nem körítés, hanem a lényeg. Olyanokra szavazol, akik semmi problémát nem látnak abban, hogy egy migránsokhoz hasonló kultúrájú kisebbség egyre nagyobb arányban van, és a magyarság aránya csökken. Ha csak egy kis részét odaadnák gyerekvállalásra a magyaroknak abból, amit ellopnak vagy ezekre a kisebbségekre költenek... Azzal, hogy egy ilyen pártra szavazol látszólag a migránsok ellen, valójában erre szavazol, a migránsokhoz hasonló kultúrájú emberek arányának és számának növekedésére, ami sokkal nagyobb probléma 10 ezer migránsnál.
2016. szept. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
42%

"az egyes tagállamok nem dönthetnek önállóan a kérdésben, csak az EU. "


Szerintem neked kéne utánaolvasni a dolgoknak. Az EU kikből áll, hogyan, milyen módon hoz határozatokat?:-)

A többi, amit írtál, válaszra sem érdemes.

2016. szept. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
69%

""Megyek, nemre szavazok, remélem legalább azt betartja a Fidesz, hogy a migránspátyolgató városokba lesz telepitve a sok csöves."


Ez elég agresszív.

"


Konkrétan mitől is?:D

2016. szept. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
31%
A lényeg, hogy egyikőtök sem tud semmit, ne kiabáljatok egymással.
2016. szept. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 Gotland ***** válasza:
25%

Érvénytelenül akartam szavazni, de félek, hogy a fidesz azt is nemnek számolja.

Nem megyek el, nem érdekel Orbán propagandája. A rokonaim döntő többsége sem megy el.

2016. szept. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
0%

Az EU nem Magyarországból áll, hanem a migránspátyolgató németekből, osztrákokból, angolokból, franciákból, hollandokból, svédekből, olaszokból, stb., akik picit erősebbek, mint Magyarország. Nem hülyeség, amit írtam, több millió hazai integrálhatatlan ember sokkal nagyobb probléma pár ezernél. Mellesleg maga a kormánypárt is nagyrészt ilyen, a migránsokhoz hasonló kultúrájú emberekből áll, de ez is túl bonyolult az átlagembernek.

"remélem legalább azt betartja a Fidesz, hogy a migránspátyolgató városokba lesz telepitve a sok csöves."

Nem tudom, ki mondta ezt, de ha egy fideszes, az szerintem megkérdezett egy magyar hazafit, hogy hogy gondolkodik, mert ez kb. szélsőjobbos gondolkodás, amitől picit távol állnak a kisebbségfelzárkóztató Lázár Jánosok, Farkas Flóriánok, Deutsch Tamások.

2016. szept. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:

Én elmegyek. Nem filozofálom túl ezt a kérdést. Feltettek egy kérdést, én meg vagyok "a nép" és szavazok. Elvileg demokrácia van, ami így működik. Az más kérdés, hogy már az ókori Athénban sem éltek sokszor a szavazati jogukkal az emberek.

Akkor is elmennék szavazni, hogyha az lenne a kérdés, hogy október 2-án Orbán a rózsaszín elefántos vagy a meztelen nős nyakkendőjét vegye fel. Tök mindegy, a kérdés nem engem minősít, engem csak megkérdeznek, én meg válaszolok.

2016. szept. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
17%
Igen, igenre.
2016. szept. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
46%

Elmegyek, nemre szavazok, és kinyalhatja az összes Orbanofób gyökér!

Ez kellőképpen agresszív volt?

2016. szept. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!