Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem akarnak a magyarok...

Miért nem akarnak a magyarok egy olyan pártot, ami nem korrupt, nem lopja el a pénzük és jól élhetnek?

Figyelt kérdés

Én ezt nem értem, hogy erre miért nincs igény. Nem éppen ez kéne?

Migránsellenes szabadságharcot meg tud vívni egy ilyen is.


2016. szept. 27. 15:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
Akarnának, csak nincs még hasonló sem.
2016. szept. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

#1


Én inkább azt látom, hogy őszintén imádják a jelenlegi kormányt. Nekem nem úgy tűnik, hogy másra vágynak.

2016. szept. 27. 15:18
 3/12 anonim ***** válasza:
8%

Mert csak itt Keleten volt mindig is szokás, a hatalmuk alatt agyon lopni a rendszert, meg úgy általában amiből lehetett szipolyozni. Ukránoknál is loptak, Szlovákoknál is Románoknál ugye lett is belőle megtorlás.


Az államokban, és Nyugaton azért nincs szükség lopásra mert ott nem is félnek attól hogy X év múlva már csak könyvírásból fognak megélni, normális pénzt kapnak stb.

2016. szept. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Gondolod, hogy az igény hiányzik? Az a helyzet, hogy normális, becsületes ember ritkán megy politikusnak, hiszen az ellenfelek minden mocskos dolgot megtesznek, hogy kicsinálják. Többek között ezért sem találsz millió szuper alternatívát, amikor a szavazólapot eléd tolják választásokkor.


Vagy tegyük kicsit gyakorlatiasabbá a dolgot: Te miért nem alapítasz egy ilyen pártot?

2016. szept. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem nem arról van szó,hogy nem akarnak ilyen pártot. Inkább csak nem tudják már elhinni,hogy létezik ilyen.
2016. szept. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
73%

Egy párttól nem fogunk jól élni. Ezt a ,,gondolatot" még a kommunizmusba súlykolták belénk hogy a politikusoktól kell várni mindent.

Amúgy melyik az a párt amire gondolsz? Akár mit írsz egy halom kritikát fogsz kapni. Senki nem jó senkinek.

2016. szept. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Csak két lehetőség közt lehet választani:

-diktatórikus egypártrendszer korrupció nélkül mint Szingapúr

[link]

-vagy többpárti demokrácia, aminek elkerülhetetlen része több-kevesebb korrupció

2016. szept. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Hogyne akarnának, csakhogy az ilyen pártok be se jutnak a Parlamentbe, nemhogy a hatalomba. Mindig volt pár meggyőződéses rendcsináló, a gond csak az, hogy ezek a húsosfazék közelébe se jutnak. Vagy ők hagyják ott valami ürüggyel a pártot, vagy páros lábbal rúgják ki őket.

Ne félj, ki van ez találva, hogy becsületes politikus még a hatalom közelébe se juthasson.

2016. szept. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

#2


Orbán azért lehet mert nincs jobb.

Gyurcsány most is bizonygatja mit művelne az országgal ha még mindig ő lenne.


Az hogy a Fidesz azért lehet hatalmon mert imádják a Zorbánt az egy maszlag amit benyeltél.

2016. szept. 28. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
"és jól élhetnek" Mi hárman élünk havonta másfél millióból (én tanulok csak a szüleim dolgoznak) szerintem azért ez élhető. Az egykulcsos adó jót tett nekünk amikor bevezették. Simán lehet jól élni nem értem miért szidja mindenki a kormányt és mondja, hogy itthon senki sem él jól. Én se értek mindig egyet a Fidesszel de jól élünk elvagyunk így is. Én nem akarok másra szavazni.
2016. szept. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!