Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Előszűrt bevándorlók alapján...

Előszűrt bevándorlók alapján következtetni hibás szerintetek?

Figyelt kérdés

Sok helyen olvastam mostanában, hogy nem szabad előre megítélni a most beérkező bevándorlókat, hiszen akik már korábban idejöttek, azok is normálisak.


Ezzel kapcsolatban viszont csak én érzem azt, hogy akik korábban jöttek, azok átmentek egy szűrőn úgymond? Szóval ők nem a keleti társadalmak csőcselékjei, hanem pont azok, akik a leginkább képesek voltak a sorsukat a kezükbe venni és sikeresen irányítani.


Ezzel szemben akik most jönnek, azok meg a legalja, akiknek nincs diplomájuk, írni-olvasni sem nagyon tudnak.


Szerintetek emiatt lehet különbség a két csoport beilleszkedési képességében? Hogy lehet majd integrálni őket? Csak én tartok attól, hogy a két csoport egyáltalán nem ugyanaz?



2016. szept. 30. 18:35
 1/5 anonim ***** válasza:
16%

Olvass Bibliát, olvass Jézust

Szeresd felebarátodat.

Felejtsd el a demagóg buta kérdésedet.

Állj a talpadra, ne légy patkány.

2016. szept. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
40%
Pontosítsd már hogy kikre gondolsz. "Most jönnek" oké honnan hova mert akik most jönnek pl Észak Afrikából azok pont a tehetősebbek.
2016. szept. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 tetro ***** válasza:
92%

"írni-olvasni sem nagyon tudnak. "


Eddig meg az volt az érv ellenük, hogy mindegyiknek csilliárdos okostelefonja van. Akkor azzal mit csinálnak? Candy crush?

2016. szept. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Akkor azzal mit csinálnak? Candy crush?"


Ez nagy volt xD

2016. szept. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
52%

Eddig is a legalja jött, ezután is az fog. Az értelmesek hivatalosan érkeznek/érkeztek és normális helyeken dolgoznak. Egyébként megkockáztatom, hogy ők "örülnek" a legjobban a többieknek. Gondolom nem kell kifejtenem, hogy miért.


Egyébként nem, nem lehet őket integrálni. Legalábbis amit tapasztaltam velük kapcsolatban... Valamilyen szinten rosszabbak, mint a mi kis kisebbségeink.


3: Jajj Tetro bazzeg. Olvasni tudnak és írni is. A saját nyelvükön és nem mindegyik (tudod, úgy ahogy nem mindegyik migri terrorista). Ráadásul ebből következik, hogy nincs is mindegyiknek okostelója.

2016. szept. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!