Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az EU további központosítása...

Az EU további központosítása csak a balliberálisoknak és a hasonló szellemiségű embereknek kedvezne?

Figyelt kérdés

Az EU többnyire a baloldali,liberális embereknek kedvez.Az ő szekerüket tolja.Ne tévesszen meg, Juncker és Merkel is az ő "csapatukban" játszik.

Merkel például a saját bevándorláspolitikáját akarja az egész EU-ra kényszeríteni.


Miért is állítom azt, amit a kérdésben megfogalmaztam?

Az EU támogatja (vagy legalábbis hagyja,nem ellenzi) a kontinensen kívüli migrációt, sőt egyes politikusok hívogatják is őket.

Emiatt nagy öröm lesz a baloldaliaknak,liberálisoknak, mivel egyre "sokszínűbb" társadalomban élhetnek.Nekik pedig ez az ideáljuk, ez kell nekik.

Mindig is utálták a homogén vagy nagyjából homogén nemzetállamokat.


Az EU már régen meghaladta önmagát.

Eredetileg csak egy gazdasági uniónak indult, szó sem volt mindenféle politikai,kultúrpolitikai,társadalompolitikai egységesítésről.



2016. szept. 30. 21:45
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Köszönjük a szalmabábokkal megtűzdelt, provokatív kérdést. Fizetését felveheti a legközelebbi Fidesz-pártirodában.
2016. szept. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

1#


Köszönjük a választ.Soros mindjárt utalja is a dolcsikat.

2016. szept. 30. 21:48
 3/9 anonim ***** válasza:
87%

# 2/2 Időpont ma 21:48


Arról is Soros tehet, hogy hazudsz?

2016. szept. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem Gyurcsány a hibás.Meg Brüsszel is.És a zsidók meg a gyíkemberek
2016. szept. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%

Baromi unalmas már a migránsozás meg a "gonosz EU" -zás.


Hagy áruljak el egy hatalmas titkot:

A migránsválság elsősorban Németország problémája, a maradék kb 400 millió embert alig érinti.


Láttál már migránst?

2016. szept. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
94%
Irigyellek, hogy ez a legnagyobb problémád az EU-ban, én jobban aggódok az Unió bankjai és gazdasága miatt.
2016. szept. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
78%

Mindig is hirdettem, hogy a heti egy humán óra kevés a szakmunkásban.

Ha legközelebb példát kérnek rá, a te kérdésedet hozom fel példaképp.

2016. szept. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
81%

Egyetértek a 8-assal


Ez az egész migránsozás csak egy elefánttá fújt kisegér.

2016. szept. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Hát ez érdekes, mert én más sokszor háborúztam itt a párttársaiddal (khmm... 33%...khmm...), de az utalás még nem jött Gyuri bácsitól :(


Te viszont a libsi szót ne felejtsd ki a hozzászólásodból, különben a jövőheti utalás nem jön.

2016. okt. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!