Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fiatal huszonévesek! Ti...

Fiatal huszonévesek! Ti voltatok-e/fogtok szavazni?

Figyelt kérdés
Alapvetően nem érdekel ez a téma, de ez a gyűlöletkampány már olyan szintű, hogy bárcsak azt kívánnám az egész semmissé váljon és nagyon nem szeretném ha érvényes lenne a népszavazás. Mit kell ennek érdekében tennem? Olvastam olyat is, hogy valaki elment szavazni, de érvénytelenül voksolt (az igenbe és a nembe is behúzta). Annak mi értelme? Nem lett volna egyszerűbb nem elmenni?

2016. okt. 2. 14:08
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
80%
Nem. 24F
2016. okt. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
89%

Hát, akik összeszámolják a szavazatokat, legalább akkor jót röhögnek. Egyébként semmi jelentősége nincs a szavazásnak, így tökmindegy hogy szavazol, lehet igen, nem, igennem vagy akármi.


Csak fast ne rajzolj a szavazólapra, mert még a végén megválasztják.

2016. okt. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
74%
Félnek attól, hogy valaki más szavaz helyettük választási csalásként, vagy arra gondolnak, hogy mégis egyértelműbb kinyilatkoztatása annak, hogy nem ért egyet ezzel a szavazással ha érvénytelenül szavaz mintha csak otthon marad és az is lehet, hogy teljesen hidegen hagyja a dolog, ennyi értelme lehet.
2016. okt. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
90%

4# vagyok.

Kihagytam 20|F

2016. okt. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
58%
Nem voltam, nem is megyek. 25/F/Bács-Kiskun m./Kiskunhalas/
2016. okt. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
64%
biztos hogy nem fogom a vasárnap délutáni pihenésemet ilyen baromsággal elbaszni
2016. okt. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
48%
Bár egyáltalán nem érdekel a politika, de ez a migráns-helyzet elég durva európára nézve. Ha egy kicsi esély is van rá, hogy használ valamit ez a szavazás, már megérte elmennem.
2016. okt. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
38%

Szia!

Én 25 vagyok és nem fogok elmenni!

Azért nem, mert nem értek a külpolitikai dolgokhoz.


Nekem az a véleményem, hogy "nem szeretném, hogy bejöjjenek a menekültek", viszont ha minden országba be lesznek telepítve, csak ide nem, mert mi nem hagytuk, akkor annak valamilyen szinten biztos, hogy még "ára lesz". Csak azt nem tudom, hogy hogy.


És utána nézni se vettem a fáradtságot, mert annyira meg nem érdekel se a politika se a menekültek.


Ezek a kampányplakátok meg szerintem (mindkét oldaliak) szánalmasak és undorítóak. Alig várom, hogy leszedjék őket.

2016. okt. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
23%

Voltam már szavazni reggel.


A gyűlöletkampány meg inkább a szoci, libsi oldalon figyelhető meg.

24/f

2016. okt. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
#4: Csak sajnos a szüleim megrögzött "migráncsozók", szóval otthon nem maradhatok, úgyhogy mást nem tehetek, minthogy behúzom a két X-t. Meg égetni sem szeretném magamat a sok nyugger között. Na majd csak valahogy átvészelem. A legrosszabb érzés viszont az, hogy sokszor a pofámról lesül a bőr, amikor a külföldi csoporttársaim rákérdeznek erre az egész magyar migrációs politikára.
2016. okt. 2. 14:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!