Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fiatal huszonévesek! Ti...

Fiatal huszonévesek! Ti voltatok-e/fogtok szavazni?

Figyelt kérdés
Alapvetően nem érdekel ez a téma, de ez a gyűlöletkampány már olyan szintű, hogy bárcsak azt kívánnám az egész semmissé váljon és nagyon nem szeretném ha érvényes lenne a népszavazás. Mit kell ennek érdekében tennem? Olvastam olyat is, hogy valaki elment szavazni, de érvénytelenül voksolt (az igenbe és a nembe is behúzta). Annak mi értelme? Nem lett volna egyszerűbb nem elmenni?

2016. okt. 2. 14:08
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem a demokrácia pont arról szól, hogy el tudom dönteni mindenféle párt befolyás nélkül, megyek-e a népszavazni vagy sem, én mentem.

Én nemmel szavaztam és nem azért mert Orbán azt mondta, tudom ezt az egysíkú pártgondolkodással nem lehet megérteni. De én mélyen megvetem azokat, akik érvénytelenül szavaznak, ahelyett, hogy otthon maradnának, mert az ugyanolyan demagóg balliberális oldal azt mondta, ezt kell tenni. Ők nem ugyanolyan agymosott, birkák?


Szóval kérdező, teljesen egyetértek veled. Pedig én rühellem a Fideszt, de ebben maximálisan igazat adok nekik és ezzel elég sokan vagyunk.


25/f

2016. okt. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
58%

Én sem megyek el szavazni. Nem azért, mert menekülteket akarok Magyarországra - hiszen nem is arról van szó, hogy "Ön akar-e menekülteket Magyarországra", hanem teljesen másról, teljesen lényegtelen kérdésről.


Vicces látni a sok "hazafit" hazaárulózni és érvelni a 70-es IQ-jukkal, hogy miért muszáj elmenni. Nem mindegy, hogy Brüsszel vagy a kormány engedi be őket. Az a kormány, akit egyébként megvetnek. Beteg az egész.


[link]

2016. okt. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
59%

Most fogunk menni, elrángatok magammal mindenkit a családból, aki hadra fogható és határozott NEMMEL fogunk szavazni.

23F

2016. okt. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
55%
Nem megyek szavazni.
2016. okt. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
26%
Egyértelmű, hogy minden magyar ember ott lesz és nemmel szavaz. A migrantoknak befellegzett.
2016. okt. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
27%
Vérfideszes perspektíva alapján a szavazás jelenlegi állása szerint a magyarok több, mint fele hazaáruló.
2016. okt. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
51%

Megyünk nemsokára, nemmel szavazunk természetesen.

23/l Bács megyéből

2016. okt. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
47%

11#

Megérthető igazából. De én azért nem megyek mert unom hogy Orbán irányít a despotikus berednezkedésével. Ez az ország sokkal élhetőbb is lehetne, volt, és ha ezzel kicsit is keresztbe tehetek maradok itthon. Mond meg otthon mindenkinek ha valami hasonlót gondolsz. Hogy téged nem vezetett meg a hazug manipulatív hat éves propaganda. Én is ezt tettem. Jogod van hozzá.

2016. okt. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
47%
Jajjaj, fideszesek, nem mertek már beszólni a nem szavazóknak? Eddig olyan jól ment a fenyítés, hogy mindenki hazaáruló, aki nem nemmel szavaz. Most meg kiderül, hogy senki nem megy el szavazni, be van fogva a lepényleső? Már csak az az idióta, aki érvénytelenül szavaz? Egyébként ugyanazt jelenti, mintha nem menne el, ti konformista barmok.
2016. okt. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
47%
Ha megfigyelitek van pár olyan válaszoló itt aki nem képes és nem is akarja elfogadni hogy nem a NEM-re szavaz valaki, vagy el sem megy. Nekik üzenem hogy ne legyetek ilyen kirekesztők és tiszteljétek a honfitáraitok és azok véleményét! Ne gyűlöljétek azokat a magyarokat akik nem mennek el!
2016. okt. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!