Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akkor most az lesz hogy...

Akkor most az lesz hogy mindenképpen sikeres lett a szavazás?

Figyelt kérdés

Noha a szavazópolgárok elsöprő többsége nem méltatta válaszra érdemesnek a kérdést (pontosabban: a szavazást), most felkészülhetünk arra hogy a Fidesz elkezdi hangoztatni hogy micsoda fölénye lett a NEMeknek?


Büszke vagyok a magyarokra, hogy nem ültek fel ennek a pártpropaganda-választásnak.



2016. okt. 2. 20:10
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is büszke vagyok rájuk.
2016. okt. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%
Igen, ez lesz, és tegye fel a kezét, aki meglepődik. Ezért is lett volna okosabb az érvénytelen voks (távolmaradás oka sok minden lehet), az jóval kifejezőbb, mint az, hogy nem ment el.
2016. okt. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%

Már annyira magyarázzák magukat, hogy eszméletlen. Péntek még ha 3 millió nem lesz, akkor nyertünk, mostmár ha csak több lesz a nem akkor is sikeres.

Habony Árpinak ma biztos lesz dádá. :D

2016. okt. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 homo ludensz ***** válasza:
94%
Már délután ment a duma hogy nem a győzelem a fontos hanem a részvétel. Jó drága közvélemény kutatás volt az tagadhatatlan.
2016. okt. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
97%

"Ez az eddigi legjobb népszavazás.

A nyilatkozatok alapján mindenki, minden párt nyert.

...

...

Csak mi buktunk 17 milliárdot."

2016. okt. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Hát most már csak abban reménykedhetünk hogy az EU elveti a kvótát és kitalálnak valami mást (amire szerintem nagy esély van ha már az osztrákok is elégedetlenkednek). Viszont ha nem így lesz akkor semmi szavunk nem lehet a kvóta ellen és simán le fognak minket söpörni hiába győztek a NEM-ek hatalmas fölénnyel, a népszavazás elbukott tehát Orbán kitörölheti vele a seggét. Ez kevés ahhoz hogy a magyar nép akaratára hivatkozzon a kvótával szemben. De ettől függetlenül én maradok továbbra is optimista, hátha változik az EU vagy valamelyik másik nemzet esetleg több áll majd ki sikeresen a kvóta ellen. Szóval nincs még veszve semmi. Szerintem...
2016. okt. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
94%
most már epekedve várakozhatunk. a baloldal tulajdonképpen 10 év után nyert. így talán többé nem győzhet a propaganda
2016. okt. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Marczell ***** válasza:
0%

A helyzet az hogy nem azért nem ment el a többség népszavazni mert a Fidesznek akart ezzel bemutatni, hanem azért mert egyszerűen ignoráns bárminemű népszavazással kapcsolatban.

Az elmúlt 20 évben a népszavazásokon résztvettek átlaga 52%. (azaz a küszöbhatárt alig 2%-al lépték meg)

A legutóbbi, 2008-as három nemes népszavazás is 50,5%-al lett csak meg.

A mai alacsony eredmény tehát két dolognak tudható be:

1. minden második szavazatra jogosult magyar ember nem kíván élni a szavazati jogával vagy szimplán lusta elmenni szavazni.

2. a baloldali ellenzék kampánya szerintem 5-10%-ot vet latba, mondjuk ezzel talán meglett volna az 50%.

2016. okt. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Mostmár mindenki örülhet. A baloldal is nyert, mert érvénytelen lett a népszavazás meg a jobboldal is, mert 90% lett a NEMek aránya. Most, hogy mind nyertünk, örüljünk együtt az eredménynek: végre mindenki nyert és vesztett, vesztett és nyert, igen és nem, nem és igen, és mindez érvénytelenül!


A hülye kérdésre sikerült tényleg hülye választ adni végeredményben, és mostmár eldöntöttük, hogy előre van-e a hátra, vagy hátra az előre. Szerencsére a válasz mindenképpen nemigen.


Úgyhogy mostmár lassan foglalkozhatunk mással is, mint ezzel az ÉRTELMETLEN BAROMSÁGGAL. Nézzünk utána pl. hogy megvan-e minden értéktárgyunk, vagy azt is szétlopták már a kormányközeli oligarchák, míg mi a gumicsontjukat rágtuk...

2016. okt. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

7:

Igazad van hogy nincs valami nagy hajlandóság a szavazásra itthon. Azonban azt gondolom hogy most egy másik tábor ment el szavazni, sok olyan elment aki máskor nem megy el, csak most sikerült bepalizni hogy jajj, jönnek a Zidegenek és jajnekünk. Viszont - csak a saját köreimből tapasztalva is - érzem hogy rengetegen direkt maradtak távol és ez pl. országgyűlési választásoknál mint magatartás, nem annyira jellemző mint most lehetett.

2016. okt. 2. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!