Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti hogy szavaztatok ma és...

Ti hogy szavaztatok ma és miért pont úgy? Mit vártok a szavazástól?

Figyelt kérdés
Én nemmel szavaztam. :)

2016. okt. 2. 17:57
 1/9 anonim ***** válasza:
47%
igen
2016. okt. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
Nem szavaztam, mert kamu az egész.
2016. okt. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
11%

Nemmel szavaztam. Sokat nem várok - nincsenek illúzióim, az EU politikusai tesznek a nép véleményére - de azért talán lehet egy hangyányi hangja azoknak, akik nem akarják a bevándorlást.


Egy kis szerencsével esetleg más országok is kiírnak hasonló referendumot és megbukik az egész elképzelés. Meg ez az egész álliberális junckerista, merkelista Európa úgy, ahogy van.


Persze erre nagyon kicsi az esély, de ha nem megyünk el szavazni, akkor pont nulla.

2016. okt. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
15%
Nemmel szavaztam. Ne növeljük a munkakerülő segélyen tengődők létszámát. A valamire való tanult arabok pl orvosok már rég idejöhettek és itt is vannak.
2016. okt. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
50%
Ha valójában az lenne a tét, amit a szavazás ígér, akkor elmentem volna. Így, hogy csak a Fidesz egy újabb kamu húzása, nem mentem.
2016. okt. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem mentem, ha ide nem akarna senkit a Fidesz-KDNP akkor nem lenne letelepedési államkötvény amit bárki vehet. A szavazás kamu volt.
2016. okt. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
nem-mel szavaztam. bizok benne, h nem volt hiaba. nem akarok kivulallo lenni MO-on magyarkent es mas kulturat se akarok atvenni, ne nekunk kelljen mar alkalmazkodnunk a bevandorlokhoz. ha civilizalt nep lenne egyebkent semmi kifogasom nem lenne ellenuk, de igy, h terrprban tartjak a "hazaiakat" robbanjanak ott, ahonnan jonnenek.
2016. okt. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én a rendszerváltás óta most először,"kihagytam" egy szavazást.Ha elmegyek nemmel szavazok,de egyszerűen azt éreztem,hogy ez az egész cirkusz a Fideszről szól és nem a migránsokról.Akár eredményes a népszavazás,akár nem,azt a Fidesz úgyis győzelemként kommunikálja.
2016. okt. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 ókútyafáját ***** válasza:
33%

Tök mindegy, hogy miért, de feltettek egy egyszerű kérdést, amire egyszerű volt a válasz. És ti nem mentek el szavazni... Etessétek ti a migránsokat!


Nekem fogalmam sincs, hogy a fityesz mit akar csinálni a szavazatokkal, de biztos, hogy jobb lett volna ha érvényes. A bal oldalnak is. Így tényleg kidobott pénz volt az egész!

2016. okt. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!