Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Politika » Magyar politika

A kérdés

Kevesebb kampánnyal érvényes lehetett volna a népszavazás?

A céljukat alapvetően teljesen elérték. Alig van ember, aki támogatja a migránsokat. De miért kellett a legapróbb falvakat is teleplakátolni? Szerintem ha tavasszal tartják meg a népszavazást, mg 60%-os részvétel is lehetett volna. A kevesebb néha több, itt most nagyon igaz!

2016-10-03 09:14  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
Rengeteget ferdítettek a kampány alatt, ez is sok embernek nem tetszett.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont 2016-10-03 09:29 Privát üzenet
pontosan. igazad van. ugy kellett volna.

A válasz 82%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/7Időpont 2016-10-03 09:29 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Az én érzésem az volt, hogy lenéz, és ostobának tart a kormány. Ha szavaztam volna, végtelenül primitívnek tartottam volna magamat, amiért azonosultam a kampányukkal. Egyszerűen sértő volt a kampányuk minden magyarra.

Egyébként nemmel szavaztam volna, ha azzal kizárólag csak a mostani migráns politikájukat támogatom, és nem járulok hozzá, hogy Orbán és a Fidesz a hős megmentő szerepét játssza.

# 3/7Időpont 2016-10-03 09:54 Privát üzenet
Jól érzed, lenéz és ostobának tart a kormány.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 60%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/7Időpont 2016-10-03 10:03 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

De az ellenzék részéről is ugyanolyan undorító volt, amikor Beloianniszról forgattak. Ott is az volt a lényeg, hogy a görögök más kultúrájúak, más nyelvet beszélnek, hát ezen teljesen kiakadtam. Ők teljesen kompatibilisek a mi kultúránkkal. Akár 5 millió görög is jöhetne hozzánk, abból sem lenne komoly probléma.

# 5/7Időpont 2016-10-03 10:03 Privát üzenet
Azért túlzás, hogy kompatibilis, mert a görögök a jóléti társadalom tipikus példája volt. Hatalmas fizetések, nagy számú adóelkerülés.

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/7Időpont 2016-10-03 10:27 Privát üzenet
Kérdező most őszintén mit vársz egy olyan ellenzéktől, aki még mai napig megtűri Gyurcsányt a soraik között és emiatt buknak egy csomó szavazatot? Nem azért lett itt 2/3, mert a Fidesz annyira erős lenne, hanem azért, mert az ellenzék ennyire gyenge.

A válasz 50%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/7Időpont 2016-10-03 10:31 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Baloldal: "Hurrá, győztünk, mert nem lett érvényes! " Jobboldal: "Hurrá, győztünk, hárommillió nem szavazat! " Mégis csak nagyszerű végeredmény ez, hogy mindenki boldog nem? :-)
Érvényes lesz a mai népszavazás?
Viktor ma azt mondta, hogy ha a szavazás nem is lesz érvényes, ők azt nézik, hogy több e a NEM mint az IGEN, és aszerint döntenek. Ez mennyire szabályos?
Érvényes-e a szavazatom a népszavazáson ha a kérdés második sorát áthúzom, vagy a papírra ráírom a véleményemet és egyébként szabályosan x-elek?
Tegyük fel, hogy a népszavazás érvényes lesz és a nemek győznek. Mit teszel, ha a kormány mégis befogad menekülteket?
Mi fog történni október 3. -án? Ha érvényes és ha nem lesz az a népszavazás? Lesz hatással a magyar és európai belpolitikára?

Kérdések a Politika rovatbólKérdések a Magyar politika rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu