Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobbikra szavaztam mert...

Jobbikra szavaztam mert egyetértek a programjukkal, miért is vagyok náci fasizta kirekesztő?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 24. 20:50
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Nem vagy az ;-)
2010. ápr. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Nem vagy, de annyit fogsz kapni válaszúk kb hogy, CSAK.
2010. ápr. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Azért szavaztál rájuk mert utálod a romákat, a zsidókat, meg a hazaárulókat. Azt hiszed hogy elveszik a segélyt a szegényektől és neked adják. Biztos vagyok benne hogy nem olvastad a programjukat, úgyanugy ahogy a fideszesek se (nem is teték közé) ők is csak azt hiszik viszakapják a 13. havi nyugdijt.
2010. ápr. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Ilyet nem szoktak ártatlan(!!!!) Jobbikosoknak írni. Ne légy provokátor.
2010. ápr. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
honnan tudjam :) csak te tudod mi vagy
2010. ápr. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Nem vagy náci, fasiszta, darth vader, stb... Hiába próbálják rákenni a Jobbikra ezeket a baromságokat, mert most ország világ láthatja majd a parlamenti munkájuk során, hogy mennyire átlettek nyomva amikor elhitték ezeket a vádakat az MSZP és a FIDESZ szájából.
2010. ápr. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

A Jobbikkal csak az a baj, hogy a legtöbb tag az gárdista. Illetve az, hogy nem épp demokratikus módszerekkel akartak fegyelmezni az országban. Azt mondták, hogy "rendet tesznek". De azt érdekes módon nem közölték, hogy milyen módszerekkel. Nem is szerettem volna megtudni, hogy mi lett volna, ha ők nyernek......

A legtöbb ember aki a Jobbikra szavazott nincs tisztában a Jobbik program tervével, illetve, hogy kik is vannak a "csapatban".

2010. ápr. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Te nem vagy tisztában 78as..
2010. ápr. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Részvétem, de azért túléled, hogy lenáciztak, ugye? :(
2010. ápr. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Hát látod, ebben igazad van. Tényleg nem tudom, kik vannak a csapatban, azaz nem tudok túl sok disznóságot a csapattagokkal kapcsolatban. A szavazólapra felkerült többi pártban viszont nagyon is jól tudom, hogy kik vannak.


Ezzel együtt most erről többet nem, mert kampánycsend van. Mindenki menjen el szavazni, és gondosan mérlegelje az esélyeket. :)

2010. ápr. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!