Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért szavaztatok olyan...

Miért szavaztatok olyan kevesen? (Betelepítési kvóta ellen)

Figyelt kérdés
Szerbiában élek és a tv.n keresztül figyeltem a szavazást és szomorúan észleltem,hogy nagyon kevesen szavaztatok? Aki nem szavazott az miért nem tette? Vagy aki igen az miért igen? 16/L

2016. okt. 4. 19:09
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
2%
mert komolyan elhitték, hogy a távolmaradással és érvénytelenül szavazással orbán ellen lehet szavazni
2016. okt. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%

Tévedésben vagy. A népszavazás nem a kvótáról szólt csupán, kormánypárti propaganda volt az egész, hogy népszerűsítsék magukat, mivel ugyanis volt egy két csúnya húzásuk:


-A közpénz lopása alapítványokon keresztül.

-Amikor egy ellenzéki politikus népszavazási kérvényt akart benyújtani a vasárnapi zárvatartással kapcsolatban, kopasz verőembereket küldtek ki rá.

-A nyugdíj pénz ellopása.

-Kémeket küldtek az ellenzéki politikusok után.

-Felszámolják a jogállamot.


Tehát ez egyfajta bemutatás volt a diktatúrára törő kormányunknak, hogy nem tud minket befolyásolni.

2016. okt. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Mert a kérdés hazugság volt, nincs olyan, hogy betelepedési kvóta. Van egy kvótarendelet, ami a dublini rendszert váltotta volna fel, de az nem a betelepítésről, hanem a menekültügyi kérelmek elbírálásáról szólt.
2016. okt. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom neked elmagyarázni. Előbb a kérdést kellene megértened. Meg a politikai környezetét. Anélkül mindent félre fogsz érteni. Ezt meg nem szeretném.


De ha a történelemkönyvek vonatkozó fejezeteit elolvasod, az sokat segít.

2016. okt. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Az előttem lévő válaszolót nem kell figyelembe venned, mivel a kormány által pénzelt bérkommentelő.
2016. okt. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 Marczell ***** válasza:
100%

Három típusú választásra jogosult ember van.


Az első az aki elmegy szavazni. Teheti ezt azért mert valamelyik pártnak akar kedvezni vagy csak azért mert határozott álláspontja van 1 problémával kapcsolatban.


A második az aki pártpolitikai sugallatra bojkottálja a népszavazást. A célja az hogy a népszavazás érvénytelen legyen.


A harmadik az aki magas ívből tesz bármilyen témájú népszavazásra. Erre jó példa 2008 ahol a vizitdíj, kórházi napidíj és a tandíj mellett v. ellen lehetett szavazni és mégis csak 50,5% ment el szavazni. Miért? Letojták vagy szimplán lusták voltak hozzá, annak ellenére hogy baromira számított akkor a részvétel.

2016. okt. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
84%
Bocsássatok meg, az első hozzászólóra gondoltam.
2016. okt. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
84%
Azért az nem semmi, hogy egy perc mennyi válasz érkezett.
2016. okt. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
M1 tv csatornát néztem. Bár lehet kívülről szemlélve máshogy tűnt az egész. Én tényleg azt hittem csak arról szól,hogy nem akarják a migránsokat beengedni/betelepíteni. Azt hiszem meg is van határozva,hogy mennyit.
2016. okt. 4. 19:27
 10/27 anonim ***** válasza:
82%

Aki nem szavazott az vagy eleve leszarja az egeszet, vagy atlatta hogy ez egy nagy nephulyites.


Az ocsmany, hazug kampanyrol akkor nem is beszeltunk, amitol kifordult a joerzesu ember bele.

2016. okt. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!